Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Antonio Missions NHP

Národní historický park San Antonio Missions uchovává čtyři z pěti španělských hraničních misií v texaském San Antoniu: Misión Nuestra Seňora de la Purísima Concepción De Acuňa, Misión San Francisco de la Espada, Misión San José y San Miguel de Aguayo a Misión San Juan Capistrano. Všechna tato místa jsou stále aktivními farnostmi a patří pod arcidiecézi San Antonio. Po celý rok jsou zpřístupněny veřejnosti.

Pátá a snad nejznámější misie s názvem San Antonio Alamo není součástí tohoto parku, ale je ve vlastnictví státu Texas. Všechny tyto základny byly zřízeny na příkaz katolické církve, aby v oblasti šířily náboženství a křesťanství mezi místními domorodci. Tyto misie vznikaly v dobách španělské kolonizace amerického jihozápadu v 17., 18. a 19. století.

Park byl původně založen již v roce 1975 jako součást Mission Parkway, která spadá pod Národní registr památek a zahrnuje pod sebe 84 samostatných historických lokalit podíl řeky San Antonio River. Jako samostatný národní historický park byl San Antonio Missions uznán dne 10. listopadu roku 1978.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko