Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fort Davis NHS

Národní historické místo Fort Davis se nachází v okrese Jeff Davis County v americkém státě Texas. V letech 1854 až 1891 bylo tato pevnost strategickým místem, které znamenalo bezpečí a ochranu pro přistěhovalce, ale také projíždějící poštovní a nákladní vozy, které převážely zboží na trase Mezi San Antoniem a El Pasem a také po Chihuahua Trail. Pevnost dohlížela také nad činnostmi probíhajícími na indiánských stezkách Great Comanche War Trail a Mescalero Apache War Trail.

Pevnost Fort Davis byla útočištěm pro 24. a 25. americkou pěchotu a 9. a 10. US kavalerii. Tyto jednotky se skládaly převážně z afroamerických vojáků, kteří byli známí jako Buffalo Soldiers a bojovali v Americké občanské válce. Fort Davis bylo jedno z nejlepších a nejbezpečnějších pevností na jihozápadě Spojených států amerických.

Dnes se na místě pevnosti nachází dvacet čtyři obnovených a zrekonstruovaných historických budov a více než 100 nejrůznějších zřícenin. Pět historických budov bylo opraveno a vybaveno ještě do roku 1880, takže si návštěvníci mohou udělat jasnou představu, jak asi vypadala pevnost na vrcholu svého rozvoje. Dnes je celý areál Fort Davis pod ochranou organizace National Park Service jako národní historické místo. Tím se Fort Davis stal roku 1961 a je proto zapsán do Národního registru historických míst.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko