Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fort Larned NHS

Národní historické místo Fort Larned je situováno nedaleko městečka Larned ve státě Kansas. V roce 1859 zde byla vystavěna pevnost Fort Larned, která sloužila jako základna pro vojenské síly. Nepřátelské indiánské kmeny z Centrální planiny zde totiž neustále útočily na lidi projíždějící stezkou Santa Fe Trail.

Byla zde založena kancelář, která se zabývala indiánskou otázkou. Právě zde byly sepsány podmínky pro Dohodu Fort Wise z roku 1861. Dohoda ujasňovala vztahy mezi Spojenými státy americkými, šesti Čejenskými náčelníky a čtyřmi Arapažskými indiánskými kmeny. Do dnešního dne se zde podařilo dochovat 9 budov, které však musely být po indiánských válkách, které se zde odehrály, zrekonstruovány. Mnoho z budov, jako jsou kasárny, komisařství nebo velitelství jsou stále vybaveny původním dobovým nábytkem a vypadají jako před lety.Většina budov byla vystavěna z nažloutlého tesaného kamene.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko