Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

North Country NST

Stezka North Country National Scenic Trail protíná rozsáhlou oblast sedmi severoamerických států a vede kolem historických, kulturních, přírodních i scénických zajímavostí. Byla vybudována díky úsilí mnoha lidí, a jakmile bude dokončena, stane se nejdelší souvislou turistickou trasou ve Spojených státech amerických. Díky trase můžete pěšky projít mnoha rozdílnými krajinami států Severní Dakota, Minnesota, Wisconsin, Michigan, Ohio, Pensylvánie až do New Yorku. Stezka byla zřízena v roce 1980 a původně byla navržena tak, aby se napojovala na další již existující stezky protínající severoamerické státy.

O stezku dlouhou 7600 km se starají především dobrovolníci, snaží se ji neustále prodlužovat a udržovat v dobrém stavu. Neustále jsou tak vyvíjeny nové a další úseky, zlepšuje se dosavadní dostupnost, což samozřejmě také přitahuje stále více návštěvníků. Od roku 2008 je více než 1800 mil této stezky pod ochranou organizace National Park Service a ochraňuje jedinečnou krajinu s množstvím rekreačních příležitostí. Stezka spojuje více než 160 přitažlivých míst, vede skrz lesy, parky, přírodní rezervace, přírodní úkazy i historické památky.

Trasa pod sebe zahrnuje deset oblastí národních lesů, čtyři zajímavé lokality spravované organizací NPS – National Park Service, dvě útočiště pro volně žijící živočichy, 57 státních parků a historických oblastí, 47 státních lesů a mnoho dalších míst. Na stezce se najdou místa, která jsou ideální pro provozování outdoorových aktivit, jako třeba horolezectví, cyklistika, jízda na koni, pěší turistika, ale i lyžování.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko