Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Beaver Creek

Uprostřed Skalistých hor se v americkém Coloradu rozkládá lyžařské středisko Beaver Creek. Leží pouhých 20 minut jízdy od mnohem slavnějšího a navštěvovanějšího resortu Vail. Možná právě díky tomu, že se nachází v jeho stínu, zůstal Beaver Creek klidným a pohodovým střediskem, bez návalů lyžařů a front u vleků a lanovek. Svahy jsou i o víkendech poloprázdné a nemusíte se zde s nikým strkat a užijete si skvělé lyžování. Celkově je zde lyžařům k dispozici 150 sjezdových tratí nejrůznějších délek a náročností. Na své si tak přijde opravdu každý. V nadmořské výšce 2500 – 3500 metrů nad mořem se lyžuje na 650 hektarech kvalitního lyžařského terénu. Vysoká nadmořská výška navíc zaručuje dostatek perfektního sypkého prašanu. Lyžařská sezóna zde začíná v listopadu a končí až v jarních měsících.

Zázemí lyžařům poskytuje účelově postavená vesnice v zajímavém alpském stylu, která má k atmosféře Divokého Západu opravdu daleko. Je zakázáno vjíždět do vesničky motorovými vozidly, čímž je zaručen čistý a kvalitní vzduch. Bohužel stejně jako v okolních resortech, je i zde velmi draho, jak restaurace, obchody, tak i ubytovací kapacity. Do mnoha restaurací vás navíc ani nepustí, protože jsou určeny jen členům daných klubů.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko