Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

National Aviation HA

Národní historický letecký prostor National Aviation Heritage Area (zkráceně NAHA) se skládá z deseti historických památek spadajících pod organizace National Park Service. Díky těmto místům si lidé mohou připomenout bohatou historii i nejrůznější lidské osudy. Oblast je spojena výhradně s historií letectví, najdeme zde nejen památky, ale také nejrůznější artefakty a muzea. Návštěvníci se dovědí, jak významný byl pro společnost vynález letadla od bratří Wrightrů. Tento vynález změnil dějiny lidstva a byl významným krokem vpřed v rozvoji dopravy.

Konkrétně jde o místa jako Národní Muzeum United States Air Force, National Aviation Hall of Fame, Dayton Aviation Heritage National Historical Park (zahrnující pod sebe čtyři památky: Carillon Historical Park, Huffman Prairie Flying Field a Huffman Prairie Flying Field Interpretive Center, Wright-Dunbar Interpretive Center a Paul Laurence Dunbar State Memorial), The Wright B Flyer, Grimes Flying Lab Foundation, Armstrong Air & Space Museum, Historic WACO Field a člen letecké organizace Aviation Trail, Inc.

V Národním Muzeu United States Air Force se nachází National Aviation Hall of Fame, neboli Národní letecká síň slávy. Nachází se na letecké základně Wright – Patterson ve městě Dayton ve státě Ohio. Je po celý rok otevřena pro veřejnost.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko