Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

First Ladies NHS

Národní historická památka First Ladies se nachází ve městě Canton v americkém státě Ohio. Místo bylo založeno v roce 2000 jako vzpomínka na všechny první dámy Spojených států amerických. Tato historická památka se skládá ze dvou budov: Historický dům Ida Saxton McKinley a výzkumného centra Education & Research Center.

Právě zde můžete začít prohlídku First Ladies NHS, výzkumné centrum se nachází jeden blok severně od Ida Saxton McKinley house na Market Avenue. Buzdova pochází z roku 1895 a původně sloužila jako prostory pro City National Bank. Teprve v roce 1997 byla předána národní památce First Ladies a slouží jako knihovna.

V prvním patře je možnost filmových i divadelních vystoupení, je zde také velký prostor pro výstavu exponátů, najdete zde také pokoj s rozsáhlou sbírkou knih. Tato sbírka je dílem První dámy Abigail Fillmorové, která tak vytvořila první Knihovnu Bílého domu. Hlavní část rozsáhlé knihovny se nachází v druhém podlaží, kde jsou také konferenční, skladovací i kancelářské prostory.

V historickém domě Ida Saxton McKinley House v minulosti žila manželka amerického prezidenta Williama McKinleyho. Dnes je v tomto viktoriánském domě z roku 1841 k vidění původní vybavení i nábytek, který První dáma používala. Prohlédnout si zde můžete kostýmky a šaty, ve kterých se paní McKinley objevovala na veřejnosti, ale k vidění jsou zde také historické fotografie a četné viktoriánské dekorace. Dům byl v roce 1865 upraven a zrekonstruován.

Za vstup do obou objektů se platí jedno vstupné a v ceně je zahrnutý i výklad průvodce. Prohlídky se dělají pro skupiny 6 a více lidí. Otevřeno je v průběhu celého roku, kromě státních svátků.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko