Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Overmountain Victory NHT

Národní historická stezka Overmountain Victory prochází v délce přes 330 mil přes několik amerických států, jako je Jižní a Severní Karolína, Virginia a Tennessee. Stezka sleduje stopy vlasteneckých milicí, které v minulosti pronásledovaly Britské vojáky. Tyto dvě síly se nakonec roku 1780 střetly v bitvě u Kings Mountain.

Kings Mountain je druhým nejstarším revolučním památníkem v zemi. Dne 7. října roku 1780 zde proběhla významná bitva, jejíž výsledek měl velký vliv na průběh celé americké občanské války. Bitvy se zúčastnili Američané a Britští vojáci, bojovalo se tak za nezávislost, ale také za věrnost Anglii.

Národní vojenský park Kings Mountain je skvělým místem pro všechny historické a vojenské nadšence. V místním muzeu se můžete seznámit s průběhem bitvy a shlédnout i několik dobových věcí. Park má rozhodně co nabídnout i milovníkům přírody, je totiž protkán řadou turistických stezek a vy jej tak můžete důkladně prozkoumat. Pokud má někdo zájem, je možné se na noc ubytovat v místním kempu.

Stezka stále prochází vývojem, je udržovaná a najdete na ní mnoho turisticky zajímavých míst. Návštěvníci sem proto rádi chodí, chtějí se seznámit s kusem americké historie a zároveň se pokochat krásnou okolní přírodou. V současnosti je stezka pod ochranou organizace National Park Service.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko