Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sierra at Tahoe

(2000 – 2700 m. n. m.)
V kalifornském pohoří Sierra Nevada se rozkládá jeden z nejoblíbenějších místních lyžařských resortů Sierra at Tahoe. Leží asi 20 km na jihozápad od městečka South Lake Tahoe a najdeme jej hluboko ve vysokém lese. Je tak ukryto před davy turistů a poskytuje pohodové lyžování na téměř liduprázdných sjezdovkách. Nedaleko se nachází o něco větší střediska Heavenly a Kirkwood. S těmito středisky má Sierra at Tahoe společný skipas, který však platí ještě v dalších pěti areálech kolem jezera Tahoe.

Kompaktní areál Sierra at Tahoe nabízí lyžování na 46 sjezdovkách nejrůznějších délek a obtížností, kde si na své přijde opravdu každý. Nejpočetněji jsou zde zastoupeny středně obtížné modré sjezdovky. Jsou převážně ukryté mezi vysokými smrky a dost často na nich nepotkáte ani živáčka. Pro zkušené lyžaře je v Sierra at Tahoe připraveno 10 náročných černých sjezdovek a spousta možností freeridového lyžování. Jsou zde jedny z nejstrmějších freeridu z celé oblasti Lake Tahoe. Rozloha lyžařských terénů dosahuje 2000 akrů a mimo areál můžete pro freeridové lyžování využít ještě dalších 600 akrů plochy. Tyto terény však nebývají upravovány, ale můžete si na ně najmout zkušeného průvodce, který vás vyjde asi na 25 dolarů na půl dne. Nezkušení lyžaři ocení 4 km dlouhou zelenou klikatou trať vedoucí z hlavního vrcholu. Je zde pro ně připravena také řada dalších mírnějších a dokonale upravovaných tratí, kde se mohou postupně zdokonalovat. Lyžaři jsou na svazích přepravováni pomocí 10 sedačkových lanovek. Snowboardisté se mohou těšit na čtyři samostatné a ozvučené snowparky s 5 metrovou Superpipe.

Dole v údolí je jakési lyžařské zázemí v podobě rozsáhlého parkoviště a komplexu ubytovacích zařízení s restauracemi a bary. Restaurace a kafetérie nabízí jednoduché rychlé občerstvení. Součástí střediska je i půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, ski servis, hlídání a úschovna vybavení, lyžařské školy a školky. Za mimořádně bohatou nabídkou aprés-ski aktivit je třeba se vydat do nedalekého městečka South Lake Tahoe nebo okolních vesnic v blízkosti jezera.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko