Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Presidio of San Francisco

Na severní špičce poloostrova San Francisco se rozkládá park, který je provozován Službou národního parku Spojených států amerických. Park tvoří rozsáhlé zalesněné oblasti a kopce, odkud se naskýtá nádherný výhled do sanfranciské zátoky.  Je to místo, které kvůli dostatku zeleně vyhledávají lidé pro relaxaci a odpočinek. Právě zde si můžete bez obav lehnout do trávy či pod strom, aniž byste se obávali, že vás někdo vyžene za to, že jste pošlapali trávník.

Skrz park prochází řada nejrůznějších stezek a cestiček, které jsou skvělé pro procházky. Jelikož je zde také velké golfové hřiště, nepřijdou zkrátka ani milovníci sportu. Místo však potěší také milovníky rostlin a exotické vegetace, v jedné části parku pak můžete vidět veškerou floru nacházející se v západní části USA. Nemusíte tak za nimi cestovat stovky mil, ale prohlédnou si je v klidu na jednom místě. Park se rozkládá jižně od Golden Gate Bridge a zaujímá rozlohu asi dvou fotbalových stadionů.

Nedaleko parku je situována Japonská čajová zahrada, kterou obklopují četná tropická jezírka, přes něž se klenou malé mosty. Dýchá zde na vás příjemná a pohodová atmosféra, pokud tedy chcete utéct od ruchu velkoměsta, neměli byste návštěvu zahrady vynechat. Vše je zde precizně upraveno a hlavně je zde čisto. V blízkosti čajové zahrady je ještě uměle vybudované jezero Stow Lake. Bylo vytvořeno okolo jednoho z kopců a ten tak vyvolává dojem ostrova. Pokud máte zájem, můžete se vyšplhat až na jeho vrcholek a kochat se pohledem na okolí.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko