Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Presidio of San Francisco

Na severní špičce poloostrova San Francisco se rozkládá park, který je provozován Službou národního parku Spojených států amerických. Park tvoří rozsáhlé zalesněné oblasti a kopce, odkud se naskýtá nádherný výhled do sanfranciské zátoky.  Je to místo, které kvůli dostatku zeleně vyhledávají lidé pro relaxaci a odpočinek. Právě zde si můžete bez obav lehnout do trávy či pod strom, aniž byste se obávali, že vás někdo vyžene za to, že jste pošlapali trávník.

Skrz park prochází řada nejrůznějších stezek a cestiček, které jsou skvělé pro procházky. Jelikož je zde také velké golfové hřiště, nepřijdou zkrátka ani milovníci sportu. Místo však potěší také milovníky rostlin a exotické vegetace, v jedné části parku pak můžete vidět veškerou floru nacházející se v západní části USA. Nemusíte tak za nimi cestovat stovky mil, ale prohlédnou si je v klidu na jednom místě. Park se rozkládá jižně od Golden Gate Bridge a zaujímá rozlohu asi dvou fotbalových stadionů.

Nedaleko parku je situována Japonská čajová zahrada, kterou obklopují četná tropická jezírka, přes něž se klenou malé mosty. Dýchá zde na vás příjemná a pohodová atmosféra, pokud tedy chcete utéct od ruchu velkoměsta, neměli byste návštěvu zahrady vynechat. Vše je zde precizně upraveno a hlavně je zde čisto. V blízkosti čajové zahrady je ještě uměle vybudované jezero Stow Lake. Bylo vytvořeno okolo jednoho z kopců a ten tak vyvolává dojem ostrova. Pokud máte zájem, můžete se vyšplhat až na jeho vrcholek a kochat se pohledem na okolí.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko