Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Santa Monica Mountains NRA

Nedaleko Los Angeles se zvedá pohoří Santa Monica Mountains, které se na jihovýchodě Kalifornie přibližuje až k pobřeží. Pohoří je protkáno desítkami pěších tras nejrůznějších délek a náročností, stalo se tak vyhledávaným výletním místem pro obyvatele této kalifornské aglomerace. Pěší turistiku lze však provozovat také v sousedním malebném údolí říčky Malibu Creek.

Pokud se do oblasti vydáte na jaře, budou kopce zelené a poseté množstvím rozkvetlých kytek. I když v údolí panuje příjemná teplota dovolující krátký rukáv, ve vyšších polohách se setkáte ještě se sněhem. V tomto období je také poměrně deštivo, což způsobuje časté zaplavení místních vozovek.

V oblasti Santa Monica Mountains se nachází dva kempy, kde máte možnost stanování uprostřed nedotčené přírody, ale zároveň nedaleko rozvinuté civilizace Los Angeles. Původními obyvateli této krajiny byli příslušníci četných indiánských kmenů, po kterých se toho do dnešních dní bohužel moc nedochovalo.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko