Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sudbury, Assabet and Concord WSR

Řeky Sudbury, Assabet a Concord jsou situovány přibližně 25 mil západně od Bostonu ve státě Massachusetts a poskytují opravdový odpočinek od rušného a uspěchaného městského života. Tato oblast poskytuje řadu příležitostí k rekreaci, což využívají zejména obyvatelé Bostonu. Jsou zde také skvělé podmínky pro pěší turistiku, pozorování ptactva, rybolov a sjíždění vody. Řeky tvoří také vhodné prostředí pro vzdělávání a výuku studentů, zaměřených na ekologii říčních systémů.

Řeky nejsou nijak divoké, řeka v nich teče pomalu, proto jsou vhodné i pro začínající vodáky. Na řece Sudbury se navíc nachází i půjčovna lodí, každý návštěvník tak má možnost si pronajmout člun. Je samozřejmě také možné se na vodu vydat i s vlastní lodí a to na některém z přístupových míst.

V okolí řek se vyskytuje bohatá flóra a své útočiště zde našlo také množství živočichů, jako třeba vydry, ondatry, norci, bobři a želvy. Žijí zde například velké kolonie modrých volavek, které můžete při plavbě po řece pozorovat, jak hnízdí na březích, nebo jak v mělké vodě vyhlíží svou kořist. Orli mořští krouží nad hlavami vodáků a sem tam je vylekají při pokusu ulovit z vody potravu. V této oblasti hnízdí více než dvě stě dvacet druhů ptáků, proto sem ve velké, jezdí také ornitologové. Vášniví rybáři zde mohou chytit okouny, malé štiky a další druhy menších ryb.

Z rostlinné říše je pro tuto oblast typický orobinec širokolistý, červený a stříbrný javor, řešetlák, vodní kaštan a další flóra vyskytující se na březích řek. I když je oblast již poměrně dlouho osídlená, podařilo se podél těchto řek dochovat více než 4800 akrů mokřadů, kde se vyskytují četné druhy různonožců, obratlovců a slávek.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko