Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sudbury, Assabet and Concord WSR

Řeky Sudbury, Assabet a Concord jsou situovány přibližně 25 mil západně od Bostonu ve státě Massachusetts a poskytují opravdový odpočinek od rušného a uspěchaného městského života. Tato oblast poskytuje řadu příležitostí k rekreaci, což využívají zejména obyvatelé Bostonu. Jsou zde také skvělé podmínky pro pěší turistiku, pozorování ptactva, rybolov a sjíždění vody. Řeky tvoří také vhodné prostředí pro vzdělávání a výuku studentů, zaměřených na ekologii říčních systémů.

Řeky nejsou nijak divoké, řeka v nich teče pomalu, proto jsou vhodné i pro začínající vodáky. Na řece Sudbury se navíc nachází i půjčovna lodí, každý návštěvník tak má možnost si pronajmout člun. Je samozřejmě také možné se na vodu vydat i s vlastní lodí a to na některém z přístupových míst.

V okolí řek se vyskytuje bohatá flóra a své útočiště zde našlo také množství živočichů, jako třeba vydry, ondatry, norci, bobři a želvy. Žijí zde například velké kolonie modrých volavek, které můžete při plavbě po řece pozorovat, jak hnízdí na březích, nebo jak v mělké vodě vyhlíží svou kořist. Orli mořští krouží nad hlavami vodáků a sem tam je vylekají při pokusu ulovit z vody potravu. V této oblasti hnízdí více než dvě stě dvacet druhů ptáků, proto sem ve velké, jezdí také ornitologové. Vášniví rybáři zde mohou chytit okouny, malé štiky a další druhy menších ryb.

Z rostlinné říše je pro tuto oblast typický orobinec širokolistý, červený a stříbrný javor, řešetlák, vodní kaštan a další flóra vyskytující se na březích řek. I když je oblast již poměrně dlouho osídlená, podařilo se podél těchto řek dochovat více než 4800 akrů mokřadů, kde se vyskytují četné druhy různonožců, obratlovců a slávek.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko