Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Quinebaug and Shetucket RVNHC

Quinebaug & Shetucked RVNHC je zajímavým a netradičním typem parku. Zahrnuje pod sebe velké množství měst, vesnic a celková populace v jeho oblasti dosahuje přibližně 300 tisíc lidí. Najdeme zde například neziskové kulturní organizace, četné obchody, organizace zabývající se ochranou přírodního prostředí, místní i státní vládní organizace. National Park Service pracuje na tom, aby kromě ochrany tomuto regionu poskytnul také propagaci jeho kulturního, přírodního a historického dědictví.

V tomto chráněném koridoru žijí velké modré volavky, které se staly jakýmsi jeho symbolem a patří mezi největší místní ptáky. Ptáci jsou velmi plaší a ostražití před lidmi, přesto se stávají hlavním objektem pozorování nadšených ornitologů. Tito ptáci jsou samotáři a rádi si staví svá hnízda ve stromech, které jsou jiným zvířatům a samozřejmě i člověku nedosažitelné. Nejvhodnější jsou pro ně mokřiny. Nejlepší možnost na pozorování těchto ptáků máte v době jejich krmení, a to jak v podvečer, tak i během dne. Běžně je spatříte také v době jejich migrace a to na počátku jara.

Pozorování ptáků je skvělou možností jak se seznámit s rezervací Quinebaug and Shetucket Rivers Valley National Heritage Corridor a s jejími obyvateli. Přírodní rezervace pod sebe zahrnuje oblast o rozloze 695 tisíc akrů od severovýchodu Connecticutu až po jižní část centrálního Massachusetts.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko