Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Westfield WSR

Westfield je město nacházející se v Hampden County, v Pioneer Valley v západním Massachusetts. Je součástí Springfieldu, Massachusettské metropolitní statistické oblasti. Při sčítání lidu v roce 2000 měl Westfield 40 072 obyvatel. V blízkosti města se nachází chráněná oblast nazývána Westfield Wild Scenic River, která byla vyhlášena americkým kongresem v roce 1968. Oblast uchovává spoustu přírodních, kulturních i historických hodnot, je důležitá také z hlediska rekreačního, geologického a scénického. Navíc se stala domovem pro velké množství volně žijících živočichů i ohrožených druhů a řeka samotná je bohatá na nejrůznější druhy ryb.

Řeka Westfield protékající v délce více než 78 mil státem Massachusetts se stala první národní divokou řekou. Dnes se svými třemi přítoky vytváří unikátní krajinu vhodnou pro provozování nejrůznějších sportovních aktivit, jako je kajaking nebo kanoistika. Řeka spojuje historické vesnice, nedotčené pouštní oblasti, prvotřídní zemědělské půdy, soutěsky a vodopády mimořádné kvality. Šířka koridoru řeky je 200 stop, což umožňuje průtok velkého množství vody. Řeka je dnes chráněná několika státními organizacemi a federálními agenturami.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko