Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Westfield WSR

Westfield je město nacházející se v Hampden County, v Pioneer Valley v západním Massachusetts. Je součástí Springfieldu, Massachusettské metropolitní statistické oblasti. Při sčítání lidu v roce 2000 měl Westfield 40 072 obyvatel. V blízkosti města se nachází chráněná oblast nazývána Westfield Wild Scenic River, která byla vyhlášena americkým kongresem v roce 1968. Oblast uchovává spoustu přírodních, kulturních i historických hodnot, je důležitá také z hlediska rekreačního, geologického a scénického. Navíc se stala domovem pro velké množství volně žijících živočichů i ohrožených druhů a řeka samotná je bohatá na nejrůznější druhy ryb.

Řeka Westfield protékající v délce více než 78 mil státem Massachusetts se stala první národní divokou řekou. Dnes se svými třemi přítoky vytváří unikátní krajinu vhodnou pro provozování nejrůznějších sportovních aktivit, jako je kajaking nebo kanoistika. Řeka spojuje historické vesnice, nedotčené pouštní oblasti, prvotřídní zemědělské půdy, soutěsky a vodopády mimořádné kvality. Šířka koridoru řeky je 200 stop, což umožňuje průtok velkého množství vody. Řeka je dnes chráněná několika státními organizacemi a federálními agenturami.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko