Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Boston African American NHS

Národní historické místo Boston African American se nachází v samotném srdci Bostonu, v oblasti Beacon Hill ve státě Massachusetts. Uchovává 15 různých památek souvisejících s americkou občanskou válkou, s historií Bostonu 19. století a s minulostí Afro-americké komunity.

K těmto památkám patří například muzeum Afro-americké historie, African Meeting House, Africká modlitebna nebo nejstarší stojící Afro-americký kostel ve Spojených státech amerických. Všechny tyto památky jsou zahrnuty v jakémsi venkovním muzeum pod otevřeným nebem, prohlédnete si je, když se projdete po 2,5 km dlouhé stezce Black Heritage Trail. Zajímavé jsou však také obyčejné domácnosti, školy, podniky či kostely, které navštěvovala v té době silná černošská komunita, která musela neustále bojovat s otroctvím, útlakem a nerovnými právy.

Muzeum Afro-americké historie se snaží zprostředkovat návštěvníkům jaký vliv a přínos měli pro Novou Anglii černošští přistěhovalci, kteří sem přicházeli od koloniálního období až do 19. století. V muzeu najdete zajímavé informace o Afro-americké komunitě až do vypuknutí občanské války.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko