Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tumacácori NHP

Národní historický park Tumacácori je místem, kam v roce 1691 přišli jezuité a zakládali misie.  Park založený v roce 1908 dnes ochraňuje tři španělské koloniální zříceniny, které se kromě Tumacácori nacházejí také v Guevavi a Calabazas. Jsou situovány na okraji pouště Sonoran na severu Arizony, po většinu roku je zde proto teplo a sucho. Během zimního období se zde však můžete setkat i se sněhem.

Misie San José de Tumacácori vznikla v roce 1691 a zakládal ji otec Eusebio Francisco Kino a další jezuité. Jde tak o nejstarší misii v Arizoně a byla zde také postavena nejstarší církevní budova. V oblasti jsou výborné podmínky pro ubytování a kempování.  Pro návštěvníky zde bylo vystavěno Visitor Centre, kde mohou získat potřebné informace, prohlédnout si muzeum a seznámit se tak s historií tohoto místa.
Parkem prochází stezka Juan Bautista de Anza, která je ideální pro pěší turisty, pozorovatele ptáků a milovníky jízdy na koni. Můžete si tak udělat příjemný výlet v délce 4,5 mil. V parku našlo svůj domov velké množství savců, jako třeba kojot, pekari páskovaný nebo mýval. Žije zde také 24 druhů plazů a obojživelníků, nespočet druhů hmyzu, pavouků a pestrobarevných ptáků.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko