Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tumacácori NHP

Národní historický park Tumacácori je místem, kam v roce 1691 přišli jezuité a zakládali misie.  Park založený v roce 1908 dnes ochraňuje tři španělské koloniální zříceniny, které se kromě Tumacácori nacházejí také v Guevavi a Calabazas. Jsou situovány na okraji pouště Sonoran na severu Arizony, po většinu roku je zde proto teplo a sucho. Během zimního období se zde však můžete setkat i se sněhem.

Misie San José de Tumacácori vznikla v roce 1691 a zakládal ji otec Eusebio Francisco Kino a další jezuité. Jde tak o nejstarší misii v Arizoně a byla zde také postavena nejstarší církevní budova. V oblasti jsou výborné podmínky pro ubytování a kempování.  Pro návštěvníky zde bylo vystavěno Visitor Centre, kde mohou získat potřebné informace, prohlédnout si muzeum a seznámit se tak s historií tohoto místa.
Parkem prochází stezka Juan Bautista de Anza, která je ideální pro pěší turisty, pozorovatele ptáků a milovníky jízdy na koni. Můžete si tak udělat příjemný výlet v délce 4,5 mil. V parku našlo svůj domov velké množství savců, jako třeba kojot, pekari páskovaný nebo mýval. Žije zde také 24 druhů plazů a obojživelníků, nespočet druhů hmyzu, pavouků a pestrobarevných ptáků.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko