Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Wolf Trap NP

Tento virginijský park se celým jménem nazývá Wolf Trap National Park for the Performing Arts, neboli Národní park Wolf Trap pro aplikované umění. Najdeme jej nedaleko Washingtonu D. C. a stal se jakýmsi centrem divadelního umění. Rozkládá se na ploše 0, 53 km2 na území kraje Vienna ve Virginii. Organizace National Park Service spolupracuje s neziskovou organizací Wolf Trap Foundation a společně tak ochraňují tento umělecký národní park plný přírodních a kulturních zdrojů.

Začátky tohoto národního parku sahají do roku 1966 a jsou spojeny s paní Catherine Filene Shouse, která dostala zdejší pozemky s bývalým statkem darem. Tehdy se zde ještě rozkládal Wolf Trap Farm Park, který byl schválen americkým Kongresem. Teprve později byl z oblasti vytvořen první národní umělecký park. Dne 21. srpna roku 2002 získal park svůj současný název, což svědčí o jeho poslání zachovat historický význam této oblasti.

V současné době společnost Wolf Trap Foundation provozuje a opatruje několik různých částí parku, které společně vytvářejí tento celek. Jedná se například o Filene center, což je hlavní prostor pro venkovní, ale i vnitřní hudební představení, kam se pohodlně vejde 7000 lidí. Představení jsou zde provozovány každoročně od května do začátku září a setkat se zde můžete se širokým spektrem hudebních stylů – od country po operu.

Dalším místem je The Barns of Wolf Trap – místo sloužící celoročně pro příležitostné vystoupení a koncerty, které nabízí širokou škálu zábavy a místo pro 382 návštěvníků. V roce 1971 zde vznikla také společnost Wolf Trap Opera Company, která nabízí různé programy pro mladé a talentované operní pěvce. Jejím hlavním posláním je objevovat a podporovat rozvíjející se talenty v oblasti opery. Mladí zpěváci zde mohou získat dobré zkušenosti, kontakty a stát se úspěšnými. K dalším důležitým místům parku patří kupříkladu Meadow Pavilion nebo divadlo Theatre in the Woods.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko