Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Colonial NHP

Národní historický park Colonial se nachází v regionu Hampton Roads ve státě Virginie a je provozován organizací National Park Service pod dohledem vlády Spojených států. Je to místo, kde bylo doloženo první trvalé anglické osídlení v USA. Každoročně toto území navštíví přes 3 miliony návštěvníků.

Park zahrnuje několik významných oblastí, které jsou spojeny s osidlováním kontinentu a s boji přistěhovalců za svobodu. Park protíná cesta Colonial Parkway dlouhá 37 km, která spojuje tři body virginijského historického trojúhelníku: Jamestown, Yorktown a historický okres Colonial Williamsburg. Jamestown je zaniklá osada ve státě Virginie u pobřeží Atlantského oceánu, která byla založena v roce 1607 jako nejstarší stálá anglická osada v Severní Americe. Po požáru v roce 1698 byla opuštěna, její zachovalé zbytky byly následně restaurovány a od roku 1930 je součástí národního parku Colonial National Historic Park.

Národní památník Colonial byl založen dne 3. července roku 1930 a 5. června roku 1936 byl přejmenován na národní historický park. Stejně jako je tomu u všech historických oblastí, které spravuje National Park Service, je Colonial NHP i Jamestown NHS uvedeny v Národním registru památek ministerstva vnitra.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko