Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Colonial NHP

Národní historický park Colonial se nachází v regionu Hampton Roads ve státě Virginie a je provozován organizací National Park Service pod dohledem vlády Spojených států. Je to místo, kde bylo doloženo první trvalé anglické osídlení v USA. Každoročně toto území navštíví přes 3 miliony návštěvníků.

Park zahrnuje několik významných oblastí, které jsou spojeny s osidlováním kontinentu a s boji přistěhovalců za svobodu. Park protíná cesta Colonial Parkway dlouhá 37 km, která spojuje tři body virginijského historického trojúhelníku: Jamestown, Yorktown a historický okres Colonial Williamsburg. Jamestown je zaniklá osada ve státě Virginie u pobřeží Atlantského oceánu, která byla založena v roce 1607 jako nejstarší stálá anglická osada v Severní Americe. Po požáru v roce 1698 byla opuštěna, její zachovalé zbytky byly následně restaurovány a od roku 1930 je součástí národního parku Colonial National Historic Park.

Národní památník Colonial byl založen dne 3. července roku 1930 a 5. června roku 1936 byl přejmenován na národní historický park. Stejně jako je tomu u všech historických oblastí, které spravuje National Park Service, je Colonial NHP i Jamestown NHS uvedeny v Národním registru památek ministerstva vnitra.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko