Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

George Washington MP

George Washington Memorial Parkway je silnice známá pod zkráceným názvem GW Parkway, která lemuje tok řeky Potomac River a představuje jakousi pomyslnou bránu do hlavního města Washingtonu D. C.. Silnice nabízí krásné scénické výhledy a posléze se napojuje také na historické a kulturní zajímavosti hlavního města. Silnice byla vystavěna jako památník na počest prvního amerického prezidenta George Washingtona.

Součástí parku, který silnice protíná, je několik turisticky zajímavých míst, návštěvníci zde tak mají spoustu možností užívat si nejrůznějších rekreačních aktivit. Z těchto míst je možné jmenovat například Great Fall Park, Turkey Run Park, Glen Echo Park, Fort Marcy, Theodor Roosevelt Island, Potomac Heritage Trail a mnoho dalších.

Při cestě po silnici GW Parkway se můžete kochat pohledem na řeku Potomac a budete si připadat, jako byste projížděli národním parkem. Tyto cesty jsou navíc stejně jako národní parky v Americe označeny hnědými cedulemi a úplně z nich zmizí všechny návěsy. Tato silnice, stejně tak jako ostatní s označením parkway, je tvořena jen dvěma pruhy. Příroda v jejím okolí je krásně udržovaná a mosty, po kterých projíždíte, jsou postaveny z cihel. Stejně tak vás možná překvapí i cihlové obrubníky, které zde mají spíše podobu nízké zídky. Čeká vás prostě příjemný zážitek z jízdy.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko