Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Green Springs

Národní kulturní památka Green Springs se rozkládá v historické čtvrti Louisa County ve státě Virginie. Na tomto místě je největší koncentrace tradičních venkovských panských sídel a dalších souvisejících objektů a usedlostí v zemi. Jejich jedinečnost spočívá především v jejich zachovalém stavu. Krásně se zde proto snoubí s okolní nedotčenou krajinou.

Tyto unikátní stavby pokrývají plochu více jak 14 tisíc hektarů v oblasti Piemontu. Domovy a farmy jsou typickým příkladem venkovské lidové architektury oblasti střední Virginie. Do dnešních dní se je naštěstí podařilo zachovat v téměř neporušeném stavu, můžeme tak bez problémů zjistit, k čemu která budova konkrétně sloužila. Krajina se s příchodem nových lidí spíše zvelebovala, než aby byla pleněna a drancována.

Dne 30. května roku 1974 byla celá tato oblast i se svými památkami prohlášena za Národní historickou památku Green Springs. O tři roky později byla oblast o rozloze 57 km2 převedena pod správu organizace National Park Service. K této památce je přidružen i Národní park Shenandoah.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko