Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cedar Creek & Belle Grove NHP

Národní historický park Cedar Creek & Belle Grove se stal 19. prosince roku 2002 už 338. chráněnou jednotkou organizace National Park Service. Tento park byl vytvořen s cílem chránit několik historicky významných míst v údolí Shenandoah Valley na území severní Virginie. Na těchto místech naleznete pozůstatky po americké občanské válce – například po bitvě u Cedar Creek a Belle Grove Plantation.

Velká část tohoto historického parku je i nadále v soukromém vlastnictví a proto je částečně pro veřejnost uzavřen. U bojiště Cedar Creek Battlefield se nachází návštěvnické centrum přístupné veřejnosti, kde se mohou návštěvníci dozvědět něco o historii oblasti i o konkrétních bitvách. Domy v Belle Grove z roku 1797 jsou dnes národní historickou památkou přístupnou veřejnosti. V celé oblasti se nachází historické, kulturní, přírodní a vojenské památky, které rozhodně stojí za to vidět. V parku můžete tábořit, pořádat výlety a další speciální akce.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko