Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Prince William FP

Chráněná oblast Prince William Forest Park byla původně založen jako rekreační zóna pod názvem Chopawamsic v roce 1936. Rozkládá se na jihovýchodě Virginie, v kraji Prince William County. Park je největší chráněnou přírodní oblastí v blízkosti Washingtonu D. C., tato metropolitní oblast pokrývá více než 6 100 hektarů.

V současné době slouží park jako jakési „okno do minulosti“, návštěvníci v něm totiž mohou vidět, jak vypadalo východní pobřeží před mnoha stoletími. Do dnešní doby se totiž nijak výrazně nezměnilo. Tento park je největší částí východních Piedmontských lesů a spadá pod ochranu organizace National Park Service. Stal se domovem pro mnoho vzácných rostlinných i živočišných druhů. Pod ochranou parku je také povodí potoka Quantico Creek.

Oblast nabízí celou řadu rekreačních možností. Můžete zde pozorovat divokou přírodu, jezdit na kole, nebo provozovat pěší turistiku. Území je totiž protkáno 60 km značených pěších turistických tras, z nichž značná část vede k různým historicky, přírodně nebo kulturně významným destinacím, jako například Pyrite Mine, Quantico Creek nebo k malým vodopádům. Také tudy prochází 34 km cyklistických cest a stezek. Kempování a táboření je umožněno na asi deseti místech.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko