Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Prince William FP

Chráněná oblast Prince William Forest Park byla původně založen jako rekreační zóna pod názvem Chopawamsic v roce 1936. Rozkládá se na jihovýchodě Virginie, v kraji Prince William County. Park je největší chráněnou přírodní oblastí v blízkosti Washingtonu D. C., tato metropolitní oblast pokrývá více než 6 100 hektarů.

V současné době slouží park jako jakési „okno do minulosti“, návštěvníci v něm totiž mohou vidět, jak vypadalo východní pobřeží před mnoha stoletími. Do dnešní doby se totiž nijak výrazně nezměnilo. Tento park je největší částí východních Piedmontských lesů a spadá pod ochranu organizace National Park Service. Stal se domovem pro mnoho vzácných rostlinných i živočišných druhů. Pod ochranou parku je také povodí potoka Quantico Creek.

Oblast nabízí celou řadu rekreačních možností. Můžete zde pozorovat divokou přírodu, jezdit na kole, nebo provozovat pěší turistiku. Území je totiž protkáno 60 km značených pěších turistických tras, z nichž značná část vede k různým historicky, přírodně nebo kulturně významným destinacím, jako například Pyrite Mine, Quantico Creek nebo k malým vodopádům. Také tudy prochází 34 km cyklistických cest a stezek. Kempování a táboření je umožněno na asi deseti místech.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko