Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Claude Moore CF

Koloniální farma Claude Moore nacházející se v Langley ve Virginii je provozována organizací National Park Service. Je jakousi živoucí historií, která ukazuje život obyčejných rodin žijících na malé farmě v severní Virginii těsně před vypuknutím americké revoluční války. Návštěvníci zde dnes mohou vidět, jak v dávných dobách probíhalo zemědělství a mnohé domácí činnosti.

Malé farmy byly roztroušeny po zdejší krásné krajině, která byla ideální pro pěstování kukuřice, tabáku, pšenice, lnu, žita a ječmene. Pole byla osazována a obdělávána ručně, jen s použitím základních principů zemědělství. Na jedenácti hektarech byly také četné sady a zahrady s hodnotnými plodinami.

Dnes na těchto místech najdete původní domky z 18. století, které sloužily rodinám k bydlení, ale také stáje pro dobytek a kůlny. Veškeré oblečení, nábytek a nářadí, které je zde k vidění, je původní a bylo farmáři používáno k práci. V současné době na farmách pracují dobrovolníci, kteří se starají o zvířata, půdu, chodí v tradičním oblečení, odpovídají lidem na otázky týkající se chovu hospodářských zvířat a další věci. Návštěvníci si proto připadají, jako by se opravdu vrátili v čase do 18. století. Celá farma je pod ochranou organizace National Park Service.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko