Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Claude Moore CF

Koloniální farma Claude Moore nacházející se v Langley ve Virginii je provozována organizací National Park Service. Je jakousi živoucí historií, která ukazuje život obyčejných rodin žijících na malé farmě v severní Virginii těsně před vypuknutím americké revoluční války. Návštěvníci zde dnes mohou vidět, jak v dávných dobách probíhalo zemědělství a mnohé domácí činnosti.

Malé farmy byly roztroušeny po zdejší krásné krajině, která byla ideální pro pěstování kukuřice, tabáku, pšenice, lnu, žita a ječmene. Pole byla osazována a obdělávána ručně, jen s použitím základních principů zemědělství. Na jedenácti hektarech byly také četné sady a zahrady s hodnotnými plodinami.

Dnes na těchto místech najdete původní domky z 18. století, které sloužily rodinám k bydlení, ale také stáje pro dobytek a kůlny. Veškeré oblečení, nábytek a nářadí, které je zde k vidění, je původní a bylo farmáři používáno k práci. V současné době na farmách pracují dobrovolníci, kteří se starají o zvířata, půdu, chodí v tradičním oblečení, odpovídají lidem na otázky týkající se chovu hospodářských zvířat a další věci. Návštěvníci si proto připadají, jako by se opravdu vrátili v čase do 18. století. Celá farma je pod ochranou organizace National Park Service.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko