Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Valley Forge NHP

Národní historický park Valley Forge se rozkládá na místě, kde v letech 1777 – 1778 strávila zimu kontinentální armáda během americké revoluční války. Jde o místo u Valley Forge v Pensylvánii, kde jsou dodnes patrné pozůstatky tehdejších tábořišť. K vidění jsou zde také četné historické budovy, památníky, muzea a nově i rekreační zařízení.

Přestože zde nedošlo k žádným bitvám ani k dělostřeleckému ostřelování, zemřelo zde více jak 2000 vojáků. Podlehli hladu, zimě nebo zákeřným nemocem, které se tudy v onu krutou zimu šířily. Tak vysoký počet zemřelých nebyl napočítán ani v bitvách u Brandywine a Germantownu.

Park dnes zaujímá plochu 1400 hektarů a navštíví jej přes 1,2 milionů lidí ročně. Návštěvníci zde mohou vidět zrekonstruované stavby, které kontinentální vojáci v minulosti obývali. Součástí parku je návštěvnické centrum a muzeum s originálními artefakty, které pomáhají seznamovat návštěvníky s americkou historií a revolucí i okolím Valley Forge. Celoročně je možné v této oblasti podnikat výlety a nejrůznější aktivity – naleznete zde kolem 42 km turistických a cyklistických tras, které jsou propojeny se systémem regionálních tratí. Máte možnost pozorovat volně žijící živočichy, rybařit nebo dokonce sjíždět nedalekou řeku Schuylkill River.

V parku najdete mezi historickými památkami také sochu Generála „Mad Anthonyho“ (Šíleného Tonyho) Wayna a Barona Friedricha von Steubena. Stojí zde rovněž památník afroamerických vlastenců - Monument to Patriots of African Descent.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko