Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Path of Progress NHTR

Jako Path of Progress je označována 500 mil dlouhá cesta protínající kopce a údolí devíti oblastí jihozápadní Pensylvánie. Tyto okresy jsou zajímavé svými četnými historickými památkami a zajímavými místy. Uchovávají průmyslové, kulturní a ekonomické dědictví. Jde o okresy Bedford, Blair, Cambria, Centrum, Clearfield, Fayette, Huntingdon, Indiana a Somerset, které se všechny nacházejí v pohoří Allegheny.

K zajímavým a hojně navštěvovaným místům ležícím na trase Path of Progress patří například pozůstatky Francouzsko-Indiánské války, Pontiac´s Rebellion, National Road, Pennsylvania Canal, Pennsylvania Railroad, Horseshoe Curve, Lincoln Highway, Johnstown Flood nebo Fallingwater a mnoho dalších. Naleznete zde také muzea, opevnění, staré mlýny a mnoho dalších zajímavostí.

V této rozsáhlé oblasti se střídají čtyři roční období, přičemž počasí je výrazně ovlivňováno horami obklopujícími údolí. Na poměrně malé vzdálenosti vás tak mohou překvapit značné teplotní rozdíly. Věnovat se zde můžete také turistice, cykloturistice, raftingu na divoké vodě, kanoistice a dalším vodním sportům.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko