Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Path of Progress NHTR

Jako Path of Progress je označována 500 mil dlouhá cesta protínající kopce a údolí devíti oblastí jihozápadní Pensylvánie. Tyto okresy jsou zajímavé svými četnými historickými památkami a zajímavými místy. Uchovávají průmyslové, kulturní a ekonomické dědictví. Jde o okresy Bedford, Blair, Cambria, Centrum, Clearfield, Fayette, Huntingdon, Indiana a Somerset, které se všechny nacházejí v pohoří Allegheny.

K zajímavým a hojně navštěvovaným místům ležícím na trase Path of Progress patří například pozůstatky Francouzsko-Indiánské války, Pontiac´s Rebellion, National Road, Pennsylvania Canal, Pennsylvania Railroad, Horseshoe Curve, Lincoln Highway, Johnstown Flood nebo Fallingwater a mnoho dalších. Naleznete zde také muzea, opevnění, staré mlýny a mnoho dalších zajímavostí.

V této rozsáhlé oblasti se střídají čtyři roční období, přičemž počasí je výrazně ovlivňováno horami obklopujícími údolí. Na poměrně malé vzdálenosti vás tak mohou překvapit značné teplotní rozdíly. Věnovat se zde můžete také turistice, cykloturistice, raftingu na divoké vodě, kanoistice a dalším vodním sportům.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko