Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Deshler-Morris House

Historický zámeček Deshler-Morris House je známý také pod názvem Perot-Morris House a najdeme jej v oblasti Germantown, ve Philadelphii ve státě Pensylvánie. Toto sídlo bylo v minulosti svědkem bitvy u Germantownu a je nejstarším oficiálním prezidentským sídlem a zároveň chráněným místem pro tehdejšího prezidenta Spojených států amerických George Washingtona. Ten zde pobýval během období epidemie žluté zimnice v roce 1793.

Dům byl pojmenován po svém prvním a posledním majiteli. Obchodník David Deshler koupil zdejší pozemky o výměře 8100 m2 v roce 1751 od George a Anny Bringhurstových. O rok později zde nechal vystavět chatu se čtyřmi pokoji. O dvacet let později zde vyrostl třípatrový dům s devíti pokoji, který se stal jedním z nejelegantnějších domů v regionu. V roce 1777 se zde odehrála významná bitva, během které britský generál William Howe obsadil tento dům. V domě se odehrály také čtyři zasedání vládního kabinetu, kdy zde během bouřlivé debaty byla probírána témata jako je postavení země ve vztahu k válce mezi Anglií a Francií.

Když Deshler v roce 1792 zemřel, koupil tento krásný dům bývalý podplukovník kontinentální armády Isaac Franks. Ten dům pronajímal a později ho prodal rodině Morrisů. V jejím vlastnictví byl dům po dlouhá léta, poslední majitel Elliston P. Morris nakonec dům v roce 1948 předal do správy organizace National Park Service.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko