Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rivers Of Steel NHA

Národní historický prostor Rivers of Steel vám umožňuje seznámit se s dědictvím a historií druhé americké průmyslové revoluce, která probíhala v jihozápadní Pensylvánii v blízkosti města Pittsburgh. V této oblasti se nachází velké množství historických budov, zajímavých míst, továren a fabrik, které připomínají tvrdou práci důlních pracovníků. Ti bojovali za bezpečnou práci, dobré platové podmínky a svá práva. Do míst se dnes pořádají četné autobusové zájezdy. Dostanete se tak do mnoha měst, které jsou s touto průmyslovou činností spojeny. Jde například o Homestead nebo Aliguippa a další.

Prohlédnout si mimo jiné můžete také funkční uhelný důl v Tarentumu nebo se vydat do Braddocku do moderního zařízení na výrobu oceli s názvem Edgar Thompson Works, které bylo před více jak 125 lety založeno Andrewem Carnegiem. Vystaveny jsou zde zachovalé stroje. Nevynechejte ani slévárny v Rice, vystavěné podél Monongehala River. Na West Overtonu pak můžete navštívit rodiště koksového krále Henryho Claye Fricka.

Rivers od Steel NHA se rozkládá na ploše 38 akrů a mezi další významné stavby patří pece Carrie Furnaces, Pump House a Water Tower. Oblast je protkána řadou turistických chodníků, které dávají návštěvníkům možnost, prohlédnout si tyto průmyslové památky poměrně zblízka.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Zažijte neopakovatelnou cestu po USA. Velký okruh Yellowstoneským parkem, národní parky západu USA a další zajímavá místa. 14-ti nebo 20-ti denní okruh po největších atrakcích USA.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko