Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Independence NHP

Národní historický park Independence se skládá z několika částí nacházejících se v Philadelphii ve státě Pensylvánie. Jde o místa, která jsou nějakým způsobem spojena s americkou revolucí. Jde většinou o historické budovy v centru města nebo jiné historicky významné prostory. Park je pod patronátem organizace National Park Service a rozkládá se na ploše 18 hektarů.

Jednotlivé památky, jako třeba Independence Hall, Liberty Bell nebo Independence Visitor Center, najdete převážně ve staré části města. Park Independence byl schválen 28. června 1948 a ustanoven 4. července 1956. V roce 1959 byl začleněn pod Old Philadelphia Customs House – druhou banku ve Spojených státech, která byla jmenována za národní historické místo. Stejně tak, jako ostatní památky, jež jsou pod správou National Park Service, je i Independence NHP zapsán od roku 1966 v Národním registru historických míst. Roku 1979 byla budova Independence Hall jmenována za dědictví světového významu.

Liberty Bell je považována za mezinárodní symbol svobody. V Independence Hall byla zase sepsána, projednána a podepsána deklarace nezávislosti a americká ústava. Kromě těchto dvou památek můžete navštívit také druhou banku Spojených států, kde se dozvíte zajímavé informace o Philadelphii na konci 18. století. Prohlédnout si zde můžete také portréty mnoha významných amerických osobností. Každý věková skupina si zde najde to své, je tady totiž spousta zajímavých míst k navštívení.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko