Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Independence NHP

Národní historický park Independence se skládá z několika částí nacházejících se v Philadelphii ve státě Pensylvánie. Jde o místa, která jsou nějakým způsobem spojena s americkou revolucí. Jde většinou o historické budovy v centru města nebo jiné historicky významné prostory. Park je pod patronátem organizace National Park Service a rozkládá se na ploše 18 hektarů.

Jednotlivé památky, jako třeba Independence Hall, Liberty Bell nebo Independence Visitor Center, najdete převážně ve staré části města. Park Independence byl schválen 28. června 1948 a ustanoven 4. července 1956. V roce 1959 byl začleněn pod Old Philadelphia Customs House – druhou banku ve Spojených státech, která byla jmenována za národní historické místo. Stejně tak, jako ostatní památky, jež jsou pod správou National Park Service, je i Independence NHP zapsán od roku 1966 v Národním registru historických míst. Roku 1979 byla budova Independence Hall jmenována za dědictví světového významu.

Liberty Bell je považována za mezinárodní symbol svobody. V Independence Hall byla zase sepsána, projednána a podepsána deklarace nezávislosti a americká ústava. Kromě těchto dvou památek můžete navštívit také druhou banku Spojených států, kde se dozvíte zajímavé informace o Philadelphii na konci 18. století. Prohlédnout si zde můžete také portréty mnoha významných amerických osobností. Každý věková skupina si zde najde to své, je tady totiž spousta zajímavých míst k navštívení.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko