Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Schuylkill River Valley NHA

Schuylkill River je americká řeka protékající v délce kolem 209 km státem Pensylvánie. Její povodí dosahuje asi 5000 km2 a rozkládá se výhradně na území Pensylvánie. Pramení v Apalačských horách v oblasti zvané Tuscarora Springs, nedaleko Tamaqua v Schuylkill County.  Její západní rameno začíná nedaleko Minersville a napojuje se na rameno východní ve městě Schuylkill Haven. Dalšími významnými přítoky jsou Tulpehocken Creek, Schuylkill Little River, Maiden Creek, Manatawny Creek, French Creek a Perkiomen Creek. Samotná Schuylkill je největším přítokem řeky Delaware River.

Řeka protéká krásnou krajinou, která je skvělým místem pro pěší turistiku, cyklistiku, jogging a další outdoorové aktivity. Byla zde vytvořena tzv. Schuylkill River Trail, kde se po vyznačených stezkách dostanete z Philadelphie, přes Manayunk až do vesnice Mont Clare. Poslední úseky stezky jsou zaplavovány vodou z Schuylkill Kanálu.  Řeku si velmi oblíbili milovníci vodních sportů, pravidelně se zde konají závody ve veslování Vail Regatta, nebo Bayada Regatta, který je určen pro tělesně postižené závodníky. Oblast je pozoruhodná pro své četné historické, rekreační a kulturní zajímavosti. Najdete zde velké množství historických míst a architektonických památek.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko