Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Schuylkill River Valley NHA

Schuylkill River je americká řeka protékající v délce kolem 209 km státem Pensylvánie. Její povodí dosahuje asi 5000 km2 a rozkládá se výhradně na území Pensylvánie. Pramení v Apalačských horách v oblasti zvané Tuscarora Springs, nedaleko Tamaqua v Schuylkill County.  Její západní rameno začíná nedaleko Minersville a napojuje se na rameno východní ve městě Schuylkill Haven. Dalšími významnými přítoky jsou Tulpehocken Creek, Schuylkill Little River, Maiden Creek, Manatawny Creek, French Creek a Perkiomen Creek. Samotná Schuylkill je největším přítokem řeky Delaware River.

Řeka protéká krásnou krajinou, která je skvělým místem pro pěší turistiku, cyklistiku, jogging a další outdoorové aktivity. Byla zde vytvořena tzv. Schuylkill River Trail, kde se po vyznačených stezkách dostanete z Philadelphie, přes Manayunk až do vesnice Mont Clare. Poslední úseky stezky jsou zaplavovány vodou z Schuylkill Kanálu.  Řeku si velmi oblíbili milovníci vodních sportů, pravidelně se zde konají závody ve veslování Vail Regatta, nebo Bayada Regatta, který je určen pro tělesně postižené závodníky. Oblast je pozoruhodná pro své četné historické, rekreační a kulturní zajímavosti. Najdete zde velké množství historických míst a architektonických památek.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Zažijte neopakovatelnou cestu po USA. Velký okruh Yellowstoneským parkem, národní parky západu USA a další zajímavá místa. 14-ti nebo 20-ti denní okruh po největších atrakcích USA.
  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko