Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Thomas Stone NHS

Thomas Stone žijící v letech 1743 – 1787 byl americký plantážník, který podepsal Americkou deklaraci o nezávislosti jako vyslanec za stát Maryland. Narodil se ve městě Poyton Manor v UK County v Marylandu. Navštěvoval skotskou školu a později studoval práva na úřadu Thomase Johnsona. Byl přijat do advokátní komory, stal se úspěšným právníkem a roku 1764 si zřídil praxi ve městě Frederick. Stone byl v roce 1775 zvolen do Kongresu a později pracoval v komisi, jež vytvářela stanovy Konfederace v roce 1777. Po krátkou dobu byl v roce 1784 také Prezidentem Kongresu. Když podepsal deklaraci nezávislosti, tak se významnou měrou vepsal do historie Ameriky.

Na ploše 322 akrů se v Marylandu rozkládá pozemek s domem, který Thomas Stone v roce 1770 odkoupil. Ten je od roku 1997 považován za národní historické místo a je otevřen pro veřejnost. Tento koloniální dům je vybaven dobovým nábytkem a přibližuje návštěvníkům, jak se žilo v dobách americké revoluce. Thomas Stone NHS najdete asi 30 mil jižně od Washingtonu.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko