Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fort Washington Park

Pevnost Fort Washington byla jednou z mnoha pevností, které během Americké občanské války pomáhaly ochraňovat hlavní město Washington D. C. Fort Washington zde tak jako tichá hlídka stojí už více než 180 let. Vzhledem k pokročilé technologii výstavby je tato pevnost jednou z mála, která se dochovala ve svém původním provedení.

První pevnost Fort Washington zde byla vystavěna již v roce 1809, ale o pět let později byla zničena vlastní posádkou. O dvanáct dní později byl vydán rozkaz k výstavbě pevnosti nové, která byla dokončena až 2. října roku 1824. První rozsáhlá přestavba na ní proběhla roku 1840 a po šesti letech do ní byly namontovány první zbraně. Ve zdech pevnosti se ukrývalo americké dělostřelectvo a několik vojáků.

V blízkosti Fort Washington stávaly pevnosti Fort Foote a Rogers, které byly vybaveny mohutnými děly Rodman a Parrott. Posádka z pevnosti odešla v roce 1872, kdy americká vláda zakoupila další pozemky pro výstavbu nového obranného systému. Do pevnosti Fort Washington tak již nebyly investovány žádné další finanční prostředky a byla na více jak 20 let opuštěná.

Dnes tato oblast nabízí kromě prohlídky tvrzí také četné rekreační aktivity, možnosti pikniku a rybolovu. V okolí se rozprostírá krásná příroda, která vybízí k pěším procházkám. Obvod parku lemuje 3 míle dlouhá stezka, která poskytuje možnost pozorování volně žijících živočichů. Pro veřejnost je zde každodenně otevřeno od 8 hodin až do západu slunce. Turistům je zde k dispozici také návštěvnické centrum, to je otevřeno od 9 do 16:30 hodin. V období od dubna do října jsou zde každou neděli prováděny ukázky dělostřelectva a lidé se mohou také seznámit s průběhem občanské války.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko