Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fort Washington Park

Pevnost Fort Washington byla jednou z mnoha pevností, které během Americké občanské války pomáhaly ochraňovat hlavní město Washington D. C. Fort Washington zde tak jako tichá hlídka stojí už více než 180 let. Vzhledem k pokročilé technologii výstavby je tato pevnost jednou z mála, která se dochovala ve svém původním provedení.

První pevnost Fort Washington zde byla vystavěna již v roce 1809, ale o pět let později byla zničena vlastní posádkou. O dvanáct dní později byl vydán rozkaz k výstavbě pevnosti nové, která byla dokončena až 2. října roku 1824. První rozsáhlá přestavba na ní proběhla roku 1840 a po šesti letech do ní byly namontovány první zbraně. Ve zdech pevnosti se ukrývalo americké dělostřelectvo a několik vojáků.

V blízkosti Fort Washington stávaly pevnosti Fort Foote a Rogers, které byly vybaveny mohutnými děly Rodman a Parrott. Posádka z pevnosti odešla v roce 1872, kdy americká vláda zakoupila další pozemky pro výstavbu nového obranného systému. Do pevnosti Fort Washington tak již nebyly investovány žádné další finanční prostředky a byla na více jak 20 let opuštěná.

Dnes tato oblast nabízí kromě prohlídky tvrzí také četné rekreační aktivity, možnosti pikniku a rybolovu. V okolí se rozprostírá krásná příroda, která vybízí k pěším procházkám. Obvod parku lemuje 3 míle dlouhá stezka, která poskytuje možnost pozorování volně žijících živočichů. Pro veřejnost je zde každodenně otevřeno od 8 hodin až do západu slunce. Turistům je zde k dispozici také návštěvnické centrum, to je otevřeno od 9 do 16:30 hodin. V období od dubna do října jsou zde každou neděli prováděny ukázky dělostřelectva a lidé se mohou také seznámit s průběhem občanské války.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko