Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

George Washington MP

George Washington Memorial Parkway je silnice známá pod zkráceným názvem GW Parkway, která lemuje tok řeky Potomac River a představuje jakousi pomyslnou bránu do hlavního města Washingtonu D. C.. Silnice nabízí krásné scénické výhledy a posléze se napojuje také na historické a kulturní zajímavosti hlavního města. Silnice byla vystavěna jako památník na počest prvního amerického prezidenta George Washingtona.

Součástí parku, který silnice protíná, je několik turisticky zajímavých míst, návštěvníci zde tak mají spoustu možností užívat si nejrůznějších rekreačních aktivit. Z těchto míst je možné jmenovat například Great Fall Park, Turkey Run Park, Glen Echo Park, Fort Marcy, Theodor Roosevelt Island, Potomac Heritage Trail a mnoho dalších.

Při cestě po silnici GW Parkway se můžete kochat pohledem na řeku Potomac a budete si připadat, jako byste projížděli národním parkem. Tyto cesty jsou navíc stejně jako národní parky v Americe označeny hnědými cedulemi a úplně z nich zmizí všechny návěsy. Tato silnice, stejně tak jako ostatní s označením parkway, je tvořena jen dvěma pruhy. Příroda v jejím okolí je krásně udržovaná a mosty, po kterých projíždíte, jsou postaveny z cihel. Stejně tak vás možná překvapí i cihlové obrubníky, které zde mají spíše podobu nízké zídky. Čeká vás prostě příjemný zážitek z jízdy.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko