Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Glen Echo Park

Glen Echo je největší washingtonský zábavní park, jehož historie se začala psát v roce 1891. Byl vystavěn při příležitosti Chautauquaského Národního shromáždění, které bylo zaměřeno na vědu, umění, jazyk a literaturu. Na počátku 20. století se tak Glen Echo Park stal prvním zábavním parkem v okolí Washingtonu a byl jím až do roku 1968.

V roce 1971 se park dostal do vlastnictví federální vlády a začala se o něj starat organizace National Park Service (NPS). Tato organizace dnes spolupracuje s řadou umělců a uměleckých organizací a společně se tak snaží vytvořit bohatý zábavní program, který by se nesl v původním duchu kultury Chautauqua. Zábavní programy spravuje nezisková organizace, zatímco NPS se zajímá spíše o správnou interpretaci historie a zachování kulturní hodnoty místa.

Poměrně dynamicky se zde rozvíjí komunita umělců a tvůrčích lidí, park podporuje taktéž vzdělávací aktivity, proto je skvělým místem pro všechny věkové kategorie. Pod vedením Montgomery County a National Park Service zde v posledních letech probíhá rozsáhlá renovace a rekonstrukce, která je financována z federálních, státních a krajských zdrojů, ale také z individuálního dárcovství.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko