Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Glen Echo Park

Glen Echo je největší washingtonský zábavní park, jehož historie se začala psát v roce 1891. Byl vystavěn při příležitosti Chautauquaského Národního shromáždění, které bylo zaměřeno na vědu, umění, jazyk a literaturu. Na počátku 20. století se tak Glen Echo Park stal prvním zábavním parkem v okolí Washingtonu a byl jím až do roku 1968.

V roce 1971 se park dostal do vlastnictví federální vlády a začala se o něj starat organizace National Park Service (NPS). Tato organizace dnes spolupracuje s řadou umělců a uměleckých organizací a společně se tak snaží vytvořit bohatý zábavní program, který by se nesl v původním duchu kultury Chautauqua. Zábavní programy spravuje nezisková organizace, zatímco NPS se zajímá spíše o správnou interpretaci historie a zachování kulturní hodnoty místa.

Poměrně dynamicky se zde rozvíjí komunita umělců a tvůrčích lidí, park podporuje taktéž vzdělávací aktivity, proto je skvělým místem pro všechny věkové kategorie. Pod vedením Montgomery County a National Park Service zde v posledních letech probíhá rozsáhlá renovace a rekonstrukce, která je financována z federálních, státních a krajských zdrojů, ale také z individuálního dárcovství.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko