Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chesapeake & Ohio Canal NHP

V severním Marylandu se rozkládá národní historický park Chesapeake & Ohio Canal. Byl založen v roce 1961 tehdejším prezidentem Spoejných států amerických Dwightem D. Eisenhowerem. Je tvořen 185 mílí dlouhou cestou lemující řeku Potomac, která je propojena množstvím originálních kanálových struktur.

Spojuje tak Západní Virginii, Maryland a Washington D. C., kde v městské čtvrti Georgetown tvoří skvělé místo pro odpočinek. Dají se zde tak podnikat příjemné procházky a uprchnout od hluku a shonu velkoměsta. V letech 1828 až 1924 sloužil jako hlavní dopravní tepna sloužící k přepravě uhlí ze západu Marylandu do hlavního města Spojených států.

Dnes je Chesapeake & Ohio Canal přitažlivou turistickou atrakcí, poskytuje skvělé podmínky jak pro milovníky cyklistiky, tak i pro pěší turisty. Krásná Potomacké říční údolí nabízí úžasnou přírodu, pozorování volně žijící zvěře, spoustu kulturních a rekreačních možností. Každoročně sem proto zavítá kolem 3 milionů návštěvníků.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko