Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Piscataway Park

Piscataway Park je situován asi 32 km jihozápadně od Washingtonu D. C., v blízkosti lokality Accokeek. Park ochraňuje Marshall Hall, což je významné historické místo, které v minulosti sloužilo jako panské sídlo rodiny Marshallů. Dům pocházející z počátku 18. století byl krásnou stavbou nacházející se na břehu řeky Potomac River. Rodina Marshallů byla méně významnou šlechtou, ale vlastnila více než 80 otroků. Velká část tohoto koloniálního domu byla bohužel zničena ohněm, proto se do dnešních dní dochovaly jen hlavní zdi a zbytek stavby je v troskách. V roce 1980 bylo i přesto místo vyhlášeno národně významnou historickou lokalitou. V dnešní době se pracuje na její obnově.

Park rovněž pod sebe zahrnuje i National Colonial Farm, což byla kolem roku 1700 významná továrna na tabák. Mnoho budov je i dnes otevřeno pro veřejnost a tak se zde lidé mohou seznámit s příkladem živoucí historie. Přístupná je stodola, udírna, venkovní kuchyně a také obytné stavení. Dnes zde herci v dobových kostýmech předvádí nejrůznější techniky, jako je výroba svíček, zahradnictví nebo šití.

Piscataway Park se rozkládá na březích řeky Potomac, nedaleko pohoří Mount Vernon. Park se stal domovem pro mnoho druhů volně žijících zvířat, hojné zastoupení zde mají především ptáci, jako třeba orel bělohlavý nebo orel mořský. Ze savců zde můžete spatřit bobry, jeleny, veverky a mnoho dalších. V parku se nachází rozmanitá příroda, jsou zde mokřady, louky i lesy. O Piscataway park se stará organizace National Park Service (NPS) a obhospodařován je také organizací National Capital Parks – East.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko