Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Greenbelt Park

Greenbelt Park je součástí amerického městečka Greenbelt situovaného v Prince George´s County v Marylandu. Je spravován organizací National Park Service (NPS) a tento pralesní park najdeme asi jen 10 mil severovýchodně od hlavního města Washingtonu D. C. Park se rozkládá nedaleko silnice Capital Beltway, která jej ohraničuje ze severovýchodu.

Park protíná několik kilometrů zajímavých pěších, cyklistických i jezdeckých stezek, několik kratších přírodních stezek, najdete zde množství míst pro kempink a také tři prostory vhodné pro piknik. Součástí parku je také jezero Lake Greenbelt a golfový klub. Greenbelt Park je tak oblíbenou destinací nejen pro milovníky přírody, ale také pro sportovně založené jedince, proto se vyplatí zde strávit více jak jeden den. I když se park rozkládá jen kousek od hlavního města, své útočiště zde našlo mnoho druhů volně žijících živočichů a vyskytují se zde i vzácné druhy rostlin. Zdejší samota a klid je totiž balzámem nejen na lidskou duši.

Park je pro návštěvníky otevřen celoročně, jeho výhodou je snadná dostupnost a mezi hlavní přednosti patří také bezpečnost, kterou poskytuje. V místních kempech je možné se ubytovat za cca 16 dolarů za noc. Musíte však s sebou mít hotovost, platby kartami nemohou být akceptovány.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko