Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Greenbelt Park

Greenbelt Park je součástí amerického městečka Greenbelt situovaného v Prince George´s County v Marylandu. Je spravován organizací National Park Service (NPS) a tento pralesní park najdeme asi jen 10 mil severovýchodně od hlavního města Washingtonu D. C. Park se rozkládá nedaleko silnice Capital Beltway, která jej ohraničuje ze severovýchodu.

Park protíná několik kilometrů zajímavých pěších, cyklistických i jezdeckých stezek, několik kratších přírodních stezek, najdete zde množství míst pro kempink a také tři prostory vhodné pro piknik. Součástí parku je také jezero Lake Greenbelt a golfový klub. Greenbelt Park je tak oblíbenou destinací nejen pro milovníky přírody, ale také pro sportovně založené jedince, proto se vyplatí zde strávit více jak jeden den. I když se park rozkládá jen kousek od hlavního města, své útočiště zde našlo mnoho druhů volně žijících živočichů a vyskytují se zde i vzácné druhy rostlin. Zdejší samota a klid je totiž balzámem nejen na lidskou duši.

Park je pro návštěvníky otevřen celoročně, jeho výhodou je snadná dostupnost a mezi hlavní přednosti patří také bezpečnost, kterou poskytuje. V místních kempech je možné se ubytovat za cca 16 dolarů za noc. Musíte však s sebou mít hotovost, platby kartami nemohou být akceptovány.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko