Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Telluride

V americkém státě Colorado se hluboko ve Skalistých horách ukrývá lyžařské středisko Telluride, které poskytuje lyžařům terény všech náročností a délek. Na své si zde tak přijde opravdu každý. Dostatečná nadmořská výška zaručuje kvalitní sněhovou pokrývku po celou sezónu. Ze zdejších sjezdovek se vám naskýtá nádherný výhled na nedaleké pohoří San Juan dosahující výšky 3800 metrů nad mořem. Právě tady poznáte to pravé kouzlo coloradského lyžování. Oproti větším a známějším střediskům v oblasti, jako je Aspen, Vail nebo Winter Park zde není tolik návštěvníků a tím pádem jsou sjezdovky volné i o víkendech. Na frontu u vleků zde také nenarazíte. Zdejší sjezdovky jsou pravidelně upravovány a poskytují tak ideální terény pro lyžaře všech kategorií. Lyžařské zázemí poskytuje historické městečko postavené ve viktoriánském stylu. V 19. století zde propukla zlatá horečka a následně došlo k jeho velkému rozvoji. Dnes si udržuje svou westernovou atmosféru v dostatečné izolaci od ruchu přeplněných megaresortů.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko