Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Crested Butte

V americkém státě Colorado se mezi vrcholky Skalistých hor rozkládá středisko Crested Butte, které bývá někdy také nazýváno jako „Beaut“ – kráska. Na jeho 450 hektarech náročného terénu se nachází 85 pravidelně upravovaných sjezdovek. Na své si zde přijdou spíše zkušenější lyžaři, jelikož jsou sjezdovky převážně velmi strmého charakteru.

Zázemí lyžařům poskytuje asi 150 let staré kovbojské městečko, které leží v nadmořské výšce téměř 3000 metrů. Poskytuje nádherný výhled do okolní zasněžené krajiny. Westernovou atmosféru doplňují původní srubové stavby, tradiční saloony s country muzikou nebo starobylé pouliční osvětlení. Jedinečným zážitkem je rovněž návštěva stylové restaurace ze dřeva a kamene, kde v krbu plápolá oheň, a o hudbu se starají živí pianisté. Když vstoupíte do ulice, obklopí vás klid a metrové prašanové závěje. Při západu slunce se vám pak naskytne krásná podívaná na zasněžené a zlatavě osvětlené vrcholky Skalistých hor. Crested Butte je také místem neodmyslitelně spojeným s nejslavnějšími lupiči světa - Butchem Cassidy a Sundance Kidem, kteří zde dlouhou dobu pobývali a ukrývali se před zákonem.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko