Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Crested Butte

V americkém státě Colorado se mezi vrcholky Skalistých hor rozkládá středisko Crested Butte, které bývá někdy také nazýváno jako „Beaut“ – kráska. Na jeho 450 hektarech náročného terénu se nachází 85 pravidelně upravovaných sjezdovek. Na své si zde přijdou spíše zkušenější lyžaři, jelikož jsou sjezdovky převážně velmi strmého charakteru.

Zázemí lyžařům poskytuje asi 150 let staré kovbojské městečko, které leží v nadmořské výšce téměř 3000 metrů. Poskytuje nádherný výhled do okolní zasněžené krajiny. Westernovou atmosféru doplňují původní srubové stavby, tradiční saloony s country muzikou nebo starobylé pouliční osvětlení. Jedinečným zážitkem je rovněž návštěva stylové restaurace ze dřeva a kamene, kde v krbu plápolá oheň, a o hudbu se starají živí pianisté. Když vstoupíte do ulice, obklopí vás klid a metrové prašanové závěje. Při západu slunce se vám pak naskytne krásná podívaná na zasněžené a zlatavě osvětlené vrcholky Skalistých hor. Crested Butte je také místem neodmyslitelně spojeným s nejslavnějšími lupiči světa - Butchem Cassidy a Sundance Kidem, kteří zde dlouhou dobu pobývali a ukrývali se před zákonem.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko