Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bent's Old Fort NHS

Bent´s Old Fort je historicky významná lokalita nacházející se na území Colorada. Je to místo nacházející se na odbočce vedoucí ze známé stezky Santa Fe, kde se v minulosti scházeli obchodníci, lovci, cestovatelé i příslušníci indiánských kmenů. Na tomto místa byla v roce 1840 vystavěna pevnost, kde byly sjednávány mírové podmínky a také četné obchody. Velmi se zde dařilo zejména obchodu s kožešinami a i dnes jsou zde k vidění četné historické dílny a spousta dalších zajímavých památek.

Pevnost Bent´s Old Fort se stala oblíbenou turistickou atrakcí, kde jsou k vidění lidé v dobových kostýmech a seznámit se mohou také s tradičními řemesly. Každý den zde probíhají organizované prohlídky, kdy se návštěvníci seznámí s historií místa a také mají možnost shlédnout dokumentární film o tomto místě.

Pravidelně se zde během hlavní sezóny konají nejrůznější akce, které jsou určeny převážně dětem. Ty se zde mohou vrátit v čase až do roku 1800 a vyzkoušet si, jaké to bylo, být třeba obchodníkem, řemeslníkem, dělníkem, trampem, indiánem nebo vojákem.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko