Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bent's Old Fort NHS

Bent´s Old Fort je historicky významná lokalita nacházející se na území Colorada. Je to místo nacházející se na odbočce vedoucí ze známé stezky Santa Fe, kde se v minulosti scházeli obchodníci, lovci, cestovatelé i příslušníci indiánských kmenů. Na tomto místa byla v roce 1840 vystavěna pevnost, kde byly sjednávány mírové podmínky a také četné obchody. Velmi se zde dařilo zejména obchodu s kožešinami a i dnes jsou zde k vidění četné historické dílny a spousta dalších zajímavých památek.

Pevnost Bent´s Old Fort se stala oblíbenou turistickou atrakcí, kde jsou k vidění lidé v dobových kostýmech a seznámit se mohou také s tradičními řemesly. Každý den zde probíhají organizované prohlídky, kdy se návštěvníci seznámí s historií místa a také mají možnost shlédnout dokumentární film o tomto místě.

Pravidelně se zde během hlavní sezóny konají nejrůznější akce, které jsou určeny převážně dětem. Ty se zde mohou vrátit v čase až do roku 1800 a vyzkoušet si, jaké to bylo, být třeba obchodníkem, řemeslníkem, dělníkem, trampem, indiánem nebo vojákem.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko