Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Steamboat

Lyžařský areál Steamboat se rozkládá ve Skalistých horách, nedaleko slavných a hojně navštěvovaných středisek Aspen, Vail či Winter Park. K dispozici je zde více jak 100 km sjezdových tratí a lyžaře přepravuje kolem 20 moderních vleků. Svahy jsou pokryty kvalitním lehkým prašanem, kterého zde za sezónu napadne v průměru okolo 9 metrů. Kromě kvalitních sjezdovek Steamboat nabízí rovněž mnoho volných plání pro freeridové lyžování.

Lyžařské zázemí poskytuje historické městečko postavené ve viktoriánském stylu. Vystavěno bylo vysoko v horách mezi šesti kopci, v nadmořské výšce 2200 metrů. Jednotlivé kopce jsou mezi sebou propojeny a platí na ně stejný skipas, který vás na jeden den vyjde na $50. Jeden z těchto kopců se jmenuje Mount Werner a pojmenován je po místním rodáku Buddy Wernerovi, který jako první Američan vyhrál v roce 1957 legendární sjezd na kitzbühelském Hahenkammu.

Městečko má necelých 9000 stálých obyvatel a návštěvníci mají možnost se ubytovat v některém z místních hotýlků nebo penzionů, které jsou vystavěny na dosah lyžařským terénům. Nemusíte tak nikam dojíždět. Dohromady má městečko kapacitu asi 20 tisíc volných lůžek. Cena za ubytování se pohybuje okolo $50 za noc. Luxusní ubytování v apartmá vás však může vyjít i na $2000. Místní obyvatelé zde stále chovají dobytek a neodmyslitelným doplňkem jsou pro ně jejich kovbojské boty. Ve městě máte možnost navštívit některou z asi stovky restaurací a barů, které lákají svou širokou nabídkou chutných jídel. Většina z nich připomíná pravé westernové saloony. Přestože je středisko poměrně stranou a ve stínu svých větších sousedů a není tak známé, ceny za ubytování, stravování a další služby jsou stejně vysoké. V letním období je možné si trošku finančně odpočinout například přespáním v kempu.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko