Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Steamboat

Lyžařský areál Steamboat se rozkládá ve Skalistých horách, nedaleko slavných a hojně navštěvovaných středisek Aspen, Vail či Winter Park. K dispozici je zde více jak 100 km sjezdových tratí a lyžaře přepravuje kolem 20 moderních vleků. Svahy jsou pokryty kvalitním lehkým prašanem, kterého zde za sezónu napadne v průměru okolo 9 metrů. Kromě kvalitních sjezdovek Steamboat nabízí rovněž mnoho volných plání pro freeridové lyžování.

Lyžařské zázemí poskytuje historické městečko postavené ve viktoriánském stylu. Vystavěno bylo vysoko v horách mezi šesti kopci, v nadmořské výšce 2200 metrů. Jednotlivé kopce jsou mezi sebou propojeny a platí na ně stejný skipas, který vás na jeden den vyjde na $50. Jeden z těchto kopců se jmenuje Mount Werner a pojmenován je po místním rodáku Buddy Wernerovi, který jako první Američan vyhrál v roce 1957 legendární sjezd na kitzbühelském Hahenkammu.

Městečko má necelých 9000 stálých obyvatel a návštěvníci mají možnost se ubytovat v některém z místních hotýlků nebo penzionů, které jsou vystavěny na dosah lyžařským terénům. Nemusíte tak nikam dojíždět. Dohromady má městečko kapacitu asi 20 tisíc volných lůžek. Cena za ubytování se pohybuje okolo $50 za noc. Luxusní ubytování v apartmá vás však může vyjít i na $2000. Místní obyvatelé zde stále chovají dobytek a neodmyslitelným doplňkem jsou pro ně jejich kovbojské boty. Ve městě máte možnost navštívit některou z asi stovky restaurací a barů, které lákají svou širokou nabídkou chutných jídel. Většina z nich připomíná pravé westernové saloony. Přestože je středisko poměrně stranou a ve stínu svých větších sousedů a není tak známé, ceny za ubytování, stravování a další služby jsou stejně vysoké. V letním období je možné si trošku finančně odpočinout například přespáním v kempu.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko