Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Beaver Creek

Uprostřed Skalistých hor se v americkém Coloradu rozkládá lyžařské středisko Beaver Creek. Leží pouhých 20 minut jízdy od mnohem slavnějšího a navštěvovanějšího resortu Vail. Možná právě díky tomu, že se nachází v jeho stínu, zůstal Beaver Creek klidným a pohodovým střediskem, bez návalů lyžařů a front u vleků a lanovek. Svahy jsou i o víkendech poloprázdné a nemusíte se zde s nikým strkat a užijete si skvělé lyžování. Celkově je zde lyžařům k dispozici 150 sjezdových tratí nejrůznějších délek a náročností. Na své si tak přijde opravdu každý. V nadmořské výšce 2500 – 3500 metrů nad mořem se lyžuje na 650 hektarech kvalitního lyžařského terénu. Vysoká nadmořská výška navíc zaručuje dostatek perfektního sypkého prašanu. Lyžařská sezóna zde začíná v listopadu a končí až v jarních měsících.

Zázemí lyžařům poskytuje účelově postavená vesnice v zajímavém alpském stylu, která má k atmosféře Divokého Západu opravdu daleko. Je zakázáno vjíždět do vesničky motorovými vozidly, čímž je zaručen čistý a kvalitní vzduch. Bohužel stejně jako v okolních resortech, je i zde velmi draho, jak restaurace, obchody, tak i ubytovací kapacity. Do mnoha restaurací vás navíc ani nepustí, protože jsou určeny jen členům daných klubů.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko