Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

The Canyons

Na východ od Salt Lake City se v pohoří Wasatch Range rozkládá největší lyžařský areál oblasti The Canyons. Kvalita zdejšího sněhu je považována za jednu z nejlepších na světě, sníh je suchý, lehký a jakoby načechraný. Vytváří tak skvělý terén pro milovníky jízdy v prašanu. Nemusíte se zde ani tolik bát pádů, protože takovýto sníh zaručuje měkké přistání jako do peřinky. Je ho také dostatek na to, aby se zde udržel po celou zimní sezónu, která končí až v půlce dubna. V The Canyons často panuje krásné a slunečné počasí, které se však během chvilky může změnit na sněhovou vánici. V horách v okolí The Canyons je rozeseto množství dalších a neméně významných středisek jako je Alta, Park City, Deer Valley, Solitude a řada dalších. The Canyons  nabízí sjezdovky všech délek a náročností, proto dokáže uspokojit jak děti a začínající lyžaře, tak i nejnáročnější profesionály.  Celkově je zde lyžařům k dispozici 155 sjezdových tratí, na kterých je přepravuje 17 vleků a lanovek. Převážná část sjezdovek (asi 50 %) je extrémního náročného charakteru, zbytek tvoří středně náročné a začátečnické tratě. Středisko je z velké části zaměřeno na BackCountry, což je freeridové lyžování mimo značené trasy. Každý den zde však musí být v dopoledních hodinách odpalovány výbušniny, kvůli lavinovému nebezpečí. Na své si zde přijdou také milovníci snowboardingu, pro které zde byly vystavěny 2 terénní parky se šesti přírodními halp-pipe. Je zde také 5 tratí určených pro jízdu na boulích. Denní skipas je zde o poznání levnější než například v areálech v Kalifornii, dospělou osobu vyjde na $50-70. Permanentka se prodává v podobě karty a fungují zde klasické turnikety. Levnější je také ubytování, které je situováno v blízkosti lyžařských terénů. Kromě vlastních ubytovacích kapacit je návštěvníkům v The Canyons k dispozici několik restaurací, sociální zařízení, půjčovny, prodejny a servis lyžařského vybavení a také lyžařská škola.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Zažijte neopakovatelnou cestu po USA. Velký okruh Yellowstoneským parkem, národní parky západu USA a další zajímavá místa. 14-ti nebo 20-ti denní okruh po největších atrakcích USA.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko