Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

The Canyons

Na východ od Salt Lake City se v pohoří Wasatch Range rozkládá největší lyžařský areál oblasti The Canyons. Kvalita zdejšího sněhu je považována za jednu z nejlepších na světě, sníh je suchý, lehký a jakoby načechraný. Vytváří tak skvělý terén pro milovníky jízdy v prašanu. Nemusíte se zde ani tolik bát pádů, protože takovýto sníh zaručuje měkké přistání jako do peřinky. Je ho také dostatek na to, aby se zde udržel po celou zimní sezónu, která končí až v půlce dubna. V The Canyons často panuje krásné a slunečné počasí, které se však během chvilky může změnit na sněhovou vánici. V horách v okolí The Canyons je rozeseto množství dalších a neméně významných středisek jako je Alta, Park City, Deer Valley, Solitude a řada dalších. The Canyons  nabízí sjezdovky všech délek a náročností, proto dokáže uspokojit jak děti a začínající lyžaře, tak i nejnáročnější profesionály.  Celkově je zde lyžařům k dispozici 155 sjezdových tratí, na kterých je přepravuje 17 vleků a lanovek. Převážná část sjezdovek (asi 50 %) je extrémního náročného charakteru, zbytek tvoří středně náročné a začátečnické tratě. Středisko je z velké části zaměřeno na BackCountry, což je freeridové lyžování mimo značené trasy. Každý den zde však musí být v dopoledních hodinách odpalovány výbušniny, kvůli lavinovému nebezpečí. Na své si zde přijdou také milovníci snowboardingu, pro které zde byly vystavěny 2 terénní parky se šesti přírodními halp-pipe. Je zde také 5 tratí určených pro jízdu na boulích. Denní skipas je zde o poznání levnější než například v areálech v Kalifornii, dospělou osobu vyjde na $50-70. Permanentka se prodává v podobě karty a fungují zde klasické turnikety. Levnější je také ubytování, které je situováno v blízkosti lyžařských terénů. Kromě vlastních ubytovacích kapacit je návštěvníkům v The Canyons k dispozici několik restaurací, sociální zařízení, půjčovny, prodejny a servis lyžařského vybavení a také lyžařská škola.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko