Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Snowbird

Ve státě Utah se ve Skalistých horách ukrývá lyžařské středisko Snowbird, které je situováno asi 2 km od známějšího resortu Alta. Tyto dva areály jsou navzájem propojeny vleky a lanovkami. Snowbird se pyšní dostatečným množstvím kvalitního prašanu, který se zde udrží po celou sezónu až do pozdního jara. Lyžařské terény jsou ze 40 % určeny převážně pokročilým lyžařům, ale na otevřených loukách si mohou své schopnosti zdokonalovat také začínající lyžaři. Část sjezdovek se ve Snowbirdu nachází i v lesním porostu. Zdatné lyžaře do Snowbirdu přitahují sněhové boule a vyhlášená Peruánská rokle – Peruvian Gulch. Největší nápor areál zažívá o víkendech, ale přes týden jsou sjezdovky téměř volné. Milovníci extrémních sportů a také bohatí lyžaři si mohou objednat tzv. heliskiing, což je lyžování s vysazením z helikoptéry. Je tak možné si užívat netknutých a skvěle zasněžených svahů s čerstvou pokrývkou. Lanovkami Little Cloud Lift a Aerial Tram se dostanete až do nejvyššího bodu areálu, odkud je možné se dolů vydat široce otevřenou prohlubní Mineral Basin, která je vyhledávanou místní atrakcí. Připraveny jsou zde totiž pohodové sjezdy, ale také extrémně drsné padáky. Zázemí lyžařům poskytuje moderní centrum Plaza, jenž bylo vystavěno ze skla a betonu. Vše je zde řízeno špičkovými technologiemi.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko