Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Deer Valley

V Utahských Skalistých horách se v těsné blízkosti areálu City Park nachází lyžařské středisko Deer Valley, které je známé především jako dějiště soutěží ve slalomu a akrobatickém lyžování. V Deer Valley, stejně tak jako v ostatních areálech Skalistých hor, je zaručeno dostatečné množství kvalitního sněhu po celou sezónu. Průměrně zde každoročně napadne kolem 12 metrů sněhové pokrývky. Sníh se však vyznačuje i mimořádnou kvalitou – je suchý, lehký a jakoby načechraný. Vytváří tak skvělý terén pro milovníky jízdy v prašanu. Nemusíte se zde ani tolik bát pádů, protože takovýto sníh zaručuje měkké přistání jako do peřinky. V Deer Valley je každý den limitován počet prodávaných jízdenek, na 1750 akrů terénu je vpuštěno maximálně 6500 lyžařů. Lyžařům jsou zde kromě možností skvělého lyžování k dispozici také vynikající služby všech kategorií. Ubytování nabízí obrovské množství privátních domu, které doslova lemují sjezdovky. Pro zdejší potřeby jsou však až příliš velké a po většinu zimy nevyužité a liduprázdné. Další zajímavostí střediska jsou chodníky vedoucí od parkoviště k restauracím, protože jsou vyhřívané, suché a beze sněhu.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko