Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Park City

Nedaleko hlavního města Utahu Salt Lake City je rozeseto několik národních parků a lyžařských center, z nichž nejznámější a nejnavštěvovanější je Park City. Pocítíte zde kontrast suchého divokého západu s nepřeberným množstvím lyžařských terénů. Kromě skvělých možností zimních sportů je Park City ve Skalistých horách známé také díky svým četným termálním pramenům.  Park City je spolu se sousedním Park City West skvělým výchozím místem pro turistické a rekreační využití. V Park City je lyžařům k dispozici kvalitní a dostatečná vrstva sněhové pokrývky. Navíc je zde v průměru o mnoho více slunečních dní než v jiných střediscích v této oblasti. Na začátku sezóny si můžete vychutnávat jízdu na čerstvém prašanu, na jaře pak na mírně zrnkovitém sněhu. Sjezdovky, které jsou zde lyžařům k dispozici, mají převážně náročnější charakter a určeny jsou z 80 % středně pokročilým a zkušeným lyžařům. Vhodné terény si zde však najdou i začínající lyžaři, je jich zde však výrazně méně. Park City pravidelně hostí světový pohár ve sjezdovém lyžování. Lyžařské zázemí poskytuje spousta ubytovacích zařízení, které jsou většinou v pěší dostupnosti od sjezdovek. O vaši zábavu se postará několik barů, restaurací, diskoték a salonků. Značnou výhodou tohoto střediska je jeho cenová přijatelnost, vhodné je proto jak pro rodiny s dětmi, tak i pro jednotlivce, kteří si zde chtějí dovolenou opravdu užít.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Zažijte neopakovatelnou cestu po USA. Velký okruh Yellowstoneským parkem, národní parky západu USA a další zajímavá místa. 14-ti nebo 20-ti denní okruh po největších atrakcích USA.
  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko