Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Canaveral NS

Součástí poloostrova Florida na jihu Spojených států amerických je mys Cape Canaveral. Je to jedna z největších atrakcí v oblasti - sídlí zde Kennedyho vesmírné středisko a startují odtud raketoplány. Není to však jen místo pro NASA, ale rozkládá se zde také jedinečný národní park, kde žijí divocí aligátoři a kolem 300 druhů vodních i dravých ptáků. Park tak ochraňuje jedinečnou a nedotčenou přírodu s unikátní faunou a florou. Navíc pod něj spadá také část mořského pobřeží.

Pokud chcete park navštívit, není to žádný problém – až k návštěvnickému centru NASA lze dojet autobusem. Odtud se můžete dostat na pěší výlet do parku. Ekologové měli původně velké obavy, že bude burácení motorů a chvění, jež vzniká při startu raketoplánu škodit ptákům i ostatním zvířatům v rezervaci. Podle výzkumů však tento fakt nemá na jejich život žádný vliv, dokonce se postupně přemisťují stále blíže a blíže k rampám. Není tak ničím neobvyklým vidět například na sloupu orlí hnízdo.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko