Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Biscayne NP

Národní park Biscayne se rozkládá na samotném jihu poloostrova Florida ve Spojených státech amerických. Park je lemován stejnojmenným zálivem, který se stal jedním z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších míst pro potápění v celých USA. Vyskytují se zde korálové útesy, na své si tak při pozorování barevného podmořského života přijdou také vyznavači šnorchlování. Pokud neholdujete potápění, můžete si zde vyzkoušet řadu dalších zajímavých sportů, jako je plavba na kajaku, jízda na vodních lyžích nebo skútrech nebo se můžete vydat na vyjížďku na lodi s proskleným dnem a kochat se pohledem na korálové útesy.

Biscayne se stal národním parkem v roce 1980 a jeho povrch tvoří asi z 95% voda a z 5% pevnina. Park se rozprostírá na ploše 700 km2 a pevninská část je porostlá hustými mangrovovými lesy. Největším ostrovem, jenž náleží do národního parku je Elliot Key. Biscayne je někdy nazýván také jako Ostrovní ráj milionářů, jelikož je právě zde největší koncentrace sídel těch nejbohatších Američanů. Biscayne je také nejjižnější částí pláží v Miami.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko