Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Biscayne NP

Národní park Biscayne se rozkládá na samotném jihu poloostrova Florida ve Spojených státech amerických. Park je lemován stejnojmenným zálivem, který se stal jedním z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších míst pro potápění v celých USA. Vyskytují se zde korálové útesy, na své si tak při pozorování barevného podmořského života přijdou také vyznavači šnorchlování. Pokud neholdujete potápění, můžete si zde vyzkoušet řadu dalších zajímavých sportů, jako je plavba na kajaku, jízda na vodních lyžích nebo skútrech nebo se můžete vydat na vyjížďku na lodi s proskleným dnem a kochat se pohledem na korálové útesy.

Biscayne se stal národním parkem v roce 1980 a jeho povrch tvoří asi z 95% voda a z 5% pevnina. Park se rozprostírá na ploše 700 km2 a pevninská část je porostlá hustými mangrovovými lesy. Největším ostrovem, jenž náleží do národního parku je Elliot Key. Biscayne je někdy nazýván také jako Ostrovní ráj milionářů, jelikož je právě zde největší koncentrace sídel těch nejbohatších Američanů. Biscayne je také nejjižnější částí pláží v Miami.

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko