Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fort Lauderdale

Na jihovýchodě Floridy, v půli cesty mezi Miami a Palm Beach, leží malé městečko Ft. Lauderdale. Je vyhledáváno především turisty pro své příjemné subtropické klima, spoustu přírodních atraktivit a pestrou škálu kulturních i historických zajímavostí. Návštěvníkům je k dispozici také široká paleta zábavy. Fort Lauderdale není na americké poměry nijak velké město a to je možná také důvod, jak se mu podařilo si zachovat tak pohodovou a příjemnou přímořskou atmosféru.

Městečko se může pyšnit překrásnou pláží, kterou vyhledávají turisté ze všech koutů světa. Sluneční svit zde dosahuje až 3000 hodin ročně. Pláž je vhodná pro relaxační i aktivní odpočinek, nabízí totiž mnoho příležitostí pro nejrůznější vodní sporty. Američané městu někdy říkají také „Benátky Ameriky“, protože je propleteno důmyslným systémem kanálů, po nichž jezdí vodní taxi. Vodní taxíky jsou skvělým a také levným prostředkem, jakým se lze dostat ke všem městským zajímavostem a památkám. K městským atrakcím patří Muzeum objevů nebo Muzeum umění.

Časopis Business Week vyhlašuje každoročně nejlepší místa na světě, která jsou vhodná pro rodinný život a výchovu dětí. Fort Lauderdale se v první desítce umístilo již po několikáté za sebou. Fort Lauderdale je také vyhlášené množstvím kvalitních soukromých škol a univerzit a v neposlední řadě se jedná o jedno z nejbezpečnějších měst v USA. Sousedící oblasti jako například Surise, Plantation, Miramar, Cooper City nebo Weston nabízejí širokou nabídku přijatelného bydlení pro rodiny s dětmi.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Zažijte neopakovatelnou cestu po USA. Velký okruh Yellowstoneským parkem, národní parky západu USA a další zajímavá místa. 14-ti nebo 20-ti denní okruh po největších atrakcích USA.
  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko