Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

NP of New York Harbor

Jako National Parks of New York Harbor je nazývána organizace patřící pod správu National Park Service, která se stará o 23 unikátních destinací nacházejících se na území New York City a severu New Jersey.  Tato organizace vznikla v roce 2003 a spravuje nemovitosti od Sochy Svobody v New Yorku až po rekreační oblasti na různých místech, včetně St. Pauls v Mont Vernon.

I když má organizace v názvu slovní spojení „národní parky“ nestará se ani tak o přírodní bohatství, ale spíše o národní památky, historické pamětihodnosti a velké národní rekreační oblasti. Úřad vlastně dohlíží na lokality rozkládající se na ploše kolem 110 km2, a které ročně přilákají kolem 12 milionů návštěvníků. Návštěvnické centrum, kde se dozvíte potřebné informace, je umístěno ve Federal Hall.

Hlavním cílem této organizace je dosáhnout toho, aby se zahraniční návštěvníci přijíždějící do New Yorku seznámili i s jinými atrakcemi, než jen se Sochou Svobody a Elis Islandem. V oblasti se toho nachází mnohem více a rozhodně to stojí za vidění. Snaží se přitáhnout návštěvníky do regionu na jiné památky, než jsou ty celosvětově známé. V prosinci 2004 byly pod NP of New York Harbor zapsány další lokality, jako Governors Island, African Burial Ground National Monument a Lower East Side Tenement Museum.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko