Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Snoqualmie

Pár hodin jízdy od Seattlu se na svazích Kaskádového pohoří rozkládá několik lyžařských areálů. Téměř všechny se nachází v nadmořské výšce kolem 2000 metrů ve vysokých jehličnatých lesích. Pohoří dominuje druhá nejvíce zaledněná sopka Mount Baker, jejíž stáří se odhaduje na více než 30 tisíc let a od roku 1880 nejeví žádnou aktivitu. Během posledních několika desítek let zde byla pozorována řada menších erupcí, které mají za následek pokles hladiny stejnojmenného jezera Baker a zvýšenou aktivitu fumarol v kráteru Sherman. Díky svému zalednění je hora Mount Baker vyhledávána milovníky zimních sportů ze všech koutů světa. Díky dostatečné sněhové nadílce zde lyžařská sezóna trvá až do začátku letních měsíců.  Průměrně zde napadne až 9 metrů kvalitního sněhu. Nejvyšším vrcholem je však se svými 4392 mety nad mořem hora Mount Rainier. V této oblasti se pak nachází lyžařská oblast Snoqualmie, která se skládá ze čtyř areálů: Summit at Snoqualmie, Alpental, Ski Acres a Pacific West Ski Resort (Hyak).

 

Kontextová reklama.

  • USA - aktivní dovolená s CK Poznání

    Spojené státy jsou zemí nekonečných možností s nezapomenutelnými městy, úchvatnými parky a zajímavou historií. Abyste je důkladně poznali, musíte je navštívit několikrát za život. Začněte svůj americký sen třeba na východním pobřeží a objevujte s námi USA.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Poznejte USA

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího zájezdu nebo vám připravíme zájezd přesně na míru vašim požadavkům.

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko