Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Snoqualmie

Pár hodin jízdy od Seattlu se na svazích Kaskádového pohoří rozkládá několik lyžařských areálů. Téměř všechny se nachází v nadmořské výšce kolem 2000 metrů ve vysokých jehličnatých lesích. Pohoří dominuje druhá nejvíce zaledněná sopka Mount Baker, jejíž stáří se odhaduje na více než 30 tisíc let a od roku 1880 nejeví žádnou aktivitu. Během posledních několika desítek let zde byla pozorována řada menších erupcí, které mají za následek pokles hladiny stejnojmenného jezera Baker a zvýšenou aktivitu fumarol v kráteru Sherman. Díky svému zalednění je hora Mount Baker vyhledávána milovníky zimních sportů ze všech koutů světa. Díky dostatečné sněhové nadílce zde lyžařská sezóna trvá až do začátku letních měsíců.  Průměrně zde napadne až 9 metrů kvalitního sněhu. Nejvyšším vrcholem je však se svými 4392 mety nad mořem hora Mount Rainier. V této oblasti se pak nachází lyžařská oblast Snoqualmie, která se skládá ze čtyř areálů: Summit at Snoqualmie, Alpental, Ski Acres a Pacific West Ski Resort (Hyak).

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do USA a Kanady s CK SIMON-TOURIST

    Velký okruh po západu USA - parky Yellowstone, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon, Monument Valley, Death Valley, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další. Zájezd je vhodný i pro aktivní seniory. Plavby po Karibiku s českým delegátem po celou dobu zájezdu.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v USA

Levné ubytování v USA online a rychle.

Zájezdy USA

Vyberte si z nabídky zájezdů do USA od CK Go2.

 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na USA.Světadíly.cz najdete rady a tipy na cesty do Ameriky. Najdete zde informace o jednotlivých státech, městech, národních parcích a dalších zajímavostech. Určitě si vyberete ze široké nabídky poznávacích zájezdů do New Yorku a na Floridu. Tipy na akční letenky.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko